Головна Новини Ще одна воднева вантажівка, протестована компанією DHL Freight Germany
Новини

Ще одна воднева вантажівка, протестована компанією DHL Freight Germany

22 Лютого 2024 39

Компанія DHL Freight оголосила про виконання однорічного пілотного проекту в Кельні, Німеччина, з використанням Paul Hydrogen-Power-Truck, транспортного засобу на базі Mercedes-Benz Atego, для дистрибуції та лінійних перевезень.

На початку лютого DHL Freight поставила водневу вантажівку німецького виробника комерційних автомобілів спеціального призначення Paul Nutzfahrzeuge GmbH.

Paul Hydrogen Power-Truck, автомобіль на базі Mercedes-Benz Atego, буде використовуватися протягом річного пілотного періоду для дистрибуції та лінійних перевезень у Кельні.

Це вже друга воднева вантажівка для DHL Group у Німеччині. Ще один транспортний засіб працює для підрозділу Post & Parcel Germany на заводі в Кельні.

Компанія та її підрозділи випробовують та впроваджують різноманітні екологічні рішення в рамках своєї стратегії сталого розвитку та проміжної мети скоротити викиди менше ніж до 29 мільйонів тонн до 2030 року.

«У сфері автомобільного транспорту, де жодна альтернативна технологія приводу ще не виявилася очевидним переможцем, для нас вкрай важливо підтримувати технологічно нейтральний підхід і продовжувати тестувати різні стійкі рішення.

Сюди входять не лише електричні вантажівки з акумуляторними батареями, а й водневі транспортні засоби, які перевершують поїздки на великі відстані завдяки вражаючому запасу ходу та можливості швидкої дозаправки.

Наша кінцева мета — визначити оптимальне поєднання технологій і систем приводу для досягнення нашої цілі логістики з нульовими чистими викидами до 2050 року», — говорить д-р Томас Фогель, генеральний директор DACH, UK & IE DHL Freight.

Дві 15,6-тонних вантажівки з запасом ходу приблизно 400 км з причепом і 600 км без причепа були виготовлені Paul Nutzfahrzeuge від імені Shell у Вільсхофені, південна Німеччина.

Основою для першої серійної середньої вантажівки на паливних елементах у Німеччині став Mercedes-Benz Atego.

Транспортні засоби експлуатуються DHL Freight and Post & Parcel Germany за допомогою інноваційної моделі платформи Shell Hydrogen Pay-Per-Use.

Окрім транспортних засобів та інфраструктури для заправки воднем, пропозиція Shell також охоплює всі необхідні послуги та підтримку протягом періоду використання.

Поділитися
Нові
Популярні
Подібні публікації