Головна Новини З’явиться новий пункт пропуску
Новини

З’явиться новий пункт пропуску

9 Лютого 2023 96

На українсько–румунському кордоні вже готовий новий пункт пропуску, який невдовзі відкриється. Окрім нього планується відкрити ще 3 переходи та залізничні проекти.

На пункті пропуску «Дяківці» всі роботи, які були заплановані завершені. Всі роботи по реконструкції переходу почалися ще в 2015 році. Залишилась справа за румунською стороною.

«Відкриття нового пункту пропуску на кордоні України та Румунії відкриває нові можливості для покращення співпраці між двома країнами, а також державами Євросоюзу»,- зазначили українські чиновники.

До того, як відкрити КПП «Дяківці» його оглянули Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні та консул Румунії в місті Чернівці, а також начальник Чернівецької митниці Михайло Товт, начальник Чернівецького прикордонного загону Микола Романчук, представники Міністерства інфраструктури України та Єврокомісії.

Окрім того, були обговорені питання, щодо реалізації нових проектів, так наприклад відкриття нових пунктів перетину кордону, а також ремонтні роботи по відновленню під’їзних шляхів.

На майбутнє планують відкрити ще декілька пунктів пропуску:

  • Шепіт – Ізвореле – Сучевей;
  • Біла Криниця – Клімеуць;
  • Руська – Ульма.
Поділитися
Подібні публікації