Головна Новини Революція в зарядці електровантажівок? Німецький виробник робить великий крок вперед
Новини

Революція в зарядці електровантажівок? Німецький виробник робить великий крок вперед

16 Травня 2024 73

Компанія Daimler Truck оголосила про серйозний крок вперед у сфері заряджання електричних вантажівок, що має вирішальне значення для досягнення мети електрифікації великовантажного транспорту на далекі відстані.

Виробник транспортних засобів заявляє про величезний прогрес у сфері швидкої зарядки електровантажівок. Компанія оголосила, що розробникам сегменту вантажівок Mercedes-Benz вперше вдалося зарядити прототип вантажівки для далеких поїздок eActros 600 з акумуляторним живленням на зарядній станції потужністю один мегават (1000 кіловат).

За допомогою такого зарядного пристрою акумулятор електронної вантажівки можна зарядити від 20 до 80%, можна зарядити приблизно за 30 хвилин.

Швидка зарядка особливо важлива під час довгих поїздок, оскільки водій може заряджати автомобіль, наприклад, під час перерви. А вночі, наприклад на базі, транспорт можна заряджати на менш потужній станції.

Зарядна станція для електронних вантажівок у Франції
Діяльність Daimler у сфері електромобільності не обмежується розробкою та виробництвом електричних вантажівок. Виробник спільно з Traton і Volvo Group у 2022 році заснувала спільне підприємство Milence, яке розробляє зарядні мережі для електровантажівок і автобусів, що використовуються в міжміських перевезеннях, незалежно від марки автомобіля.

Міленс щойно відкрила першу зарядну станцію для важких комерційних автомобілів у Франції. Вантажний центр стратегічно розташований у Ходебувілі, у логістичному районі агломерації Сена-Ер, приблизно за 40 км на південь від міста Руан.

Це важливе місце для автоперевізників і вантажівок, які працюють між Парижем та іншими ключовими логістичними центрами Нормандського регіону, такими як Гавр (найбільший контейнерний порт Франції), Канни, Дьєп і Руан.

Центр зарядки знаходиться лише за чотири хвилини їзди від автомагістралі A13, яка з’єднує найважливіші логістичні маршрути між цими районами. Ця ділянка є безпечною та легкодоступною для вантажівок, тому водіям вантажівок зручно та безпечно зупинятися тут, не відхиляючись від звичайного маршруту.

Стратегічне розташування зарядного центру свідчить про те, що Milence проводить широкі дослідження, щоб зрозуміти місцеві та регіональні логістичні вимоги та потреби галузі під час пошуку нових місць, повідомили в компанії.

Стандартна тарифна ставка Milence становить 39,90 ct/кВт-год без урахування ПДВ і операційних витрат. Ця ставка поповнення буде застосовуватися до центрів Milence в усіх країнах у майбутньому.

У Ходебувілі компанія відкриває свій другий зарядний парк в Європі та розширює свою діяльність на французькому ринку. Ця зарядна станція є прикладом нашого майбутнього плану дій.

За останні два роки ми підготували, розробили правильну технологію та забезпечили локації в 15 країнах. Зараз ми на стадії повного впровадження, і це лише початок.

У найближчі місяці планується подальше розширення в кількох місцях уздовж важливих логістичних маршрутів, коментує Аня ван Нірсен, генеральний директор Milence.

У 2023 році у грудні Milence ввела в експлуатацію першу зарядну станцію у Венло в Нідерландах.

Поділитися
Нові
Популярні
Подібні публікації