Головна Новини Mercedes випробовує eActros 600 на 26 000 кілометрів під час європейського громадського зарядного туру
Новини

Mercedes випробовує eActros 600 на 26 000 кілометрів під час європейського громадського зарядного туру

14 Травня 2024 316

Mercedes-Benz Trucks проводить наймасштабніші випробування eActros 600, своєї нової електричної вантажівки для далеких перевезень. Два майже серійних прототипи подорожуватимуть понад 20 європейськими країнами, кожен з яких пройде понад 13 000 кілометрів із 40-тонним вантажем.

Основні цілі «Європейського тестового туру eActros 600 2024» — зібрати дані про споживання енергії в різних місцевостях і кліматичних умовах, а також продемонструвати життєздатність електричних перевезень на великі відстані в Європі. Під час подорожі вантажівки покладатимуться виключно на громадські зарядні станції.

eActros 600 може похвалитися запасом ходу в 500 кілометрів на одному заряді завдяки високій ємності акумулятора (понад 600 кВт-год) і новій ефективній електричній приводній осі.

«Протягом останніх кількох років ми провели ретельні випробування різних прототипів eActros 600», — сказав доктор Крістоф Вебер, керівник глобального тестування Mercedes-Benz Trucks.

«Цей майбутній тур підкреслює нашу впевненість у тому, що eActros 600 може перевершити цей складний тест, наймасштабніший з усіх, які коли-небудь проводила Mercedes-Benz Trucks».

Згідно з даними компанії, Mercedes-Benz Trucks вже зацікавилася eActros 600: понад 1000 твердих замовлень і додаткових листів про наміри досягли чотирьох цифр. Очікується, що постачання клієнтам почнуться в другій половині 2024 року.

«Цей тур також дозволить нам розширити наш досвід у розгортанні електронних вантажівок і споживанні енергії в різних умовах», — сказала Стіна Фагерман, керівник відділу маркетингу, продажів і послуг Mercedes-Benz Trucks. «Це дозволить нам пропонувати ще кращі консультаційні послуги нашим клієнтам».

Метою туру є підвищення обізнаності політиків, представників енергетичного сектору та громадськості щодо потенціалу електричних перевезень на далекі відстані та необхідності подальшого розвитку інфраструктури.

Офіційний початок європейського тестового туру eActros 600 заплановано на 11 червня у Франкфурті-на-Майні, Німеччина. Ця ініціатива стала результатом успішного туру з продажу eActros 300/400 у 2023 році, коли три вантажівки eActros 300/400 проїхали понад 5000 кілометрів Європою.

Поділитися
Нові
Популярні
Подібні публікації