Головна Новини Створена нова європейська організація для інспекції дорожнього транспорту ECR EGTC
Новини

Створена нова європейська організація для інспекції дорожнього транспорту ECR EGTC

18 Квітня 2024 875

Після кількох років зусиль було створено Європейську групу територіального співробітництва (ECR EGTC) як платформу для співпраці між контрольними службами щодо координації контрольної діяльності, організації спільного навчання та консультацій, а також обміну інформацією.

Метою Euro Contrôle Route EGTC є зміцнення міжнародного співробітництва у сфері контролю дорожнього руху та підвищення безпеки дорожнього руху.

Організація має 7 країн-засновників: Польщу, Хорватію, Францію, Ірландію, Нідерланди, Німеччину та Люксембург. У 2024 році Польща перейме головувати в ECR EGTC, а Нідерланди обіймуть посаду віце-президента.

Створення ECR EGTC є великим прогресом у координації діяльності автомобільного транспорту на європейському рівні, пояснює Генеральна інспекція автомобільного транспорту в прес-релізі.

Створення ECR EGTC дозволить, серед іншого:

  • зміцнення транскордонного співробітництва – сприяння ефективній регіональній співпраці, кращому використанню ресурсів та вирішенню спільних проблем;
  • підвищення ефективності роботи – через спільні ініціативи у сфері безпеки дорожнього руху та підвищення ефективності реалізованих проектів;
  • розвиток конкурентних переваг – на основі тренінгів та обміну інформацією, досвідом і найкращими практиками;
  • покращення комунікації та координації – як координаційна платформа сприятиме співпраці між органами, відповідальними за безпеку дорожнього руху.
Поділитися
Нові
Популярні
Подібні публікації