Головна Новини Німецька компанія продає свою частку в російському „Камазі”
Новини

Німецька компанія продає свою частку в російському „Камазі”

20 Лютого 2024 689

Концерн Mercedes-Benz Group продав свою частку у компанії “Камаз”, найбільшому виробнику вантажівок у Росії.

Це сталося після вторгнення Росії до України в 2022 році, що зумовило вихід ще однієї західної компанії з російського ринку.

Через майже два роки після вторгнення Росії до України та рішення німецької компанії припинити свою присутність в Росії, був знайдений покупець для 15-відсоткової частки в компанії “Камаз”.

Німецький автовиробник оголосив про завершення угоди цього місяця після отримання всіх необхідних дозволів від регулюючих органів. Проте компанія Daimler не розкрила ні ціну угоди, ні ім’я покупця частки, повідомляє інформаційне агентство Reuters.

У вересні 2021 року компанія Mercedes-Benz AG, яка тоді була частиною Daimler AG, придбала 15-відсоткову частку у Daimler Truck в компанії “Камаз”.

Ця операція була проведена з метою повернути частку до Daimler Truck після розділення виробництва вантажівок і легкових автомобілів у грудні того ж року. Після розділу Daimler AG було перейменовано в Mercedes-Benz AG.

Після розділення акції “Камазу” були розподілені між Mercedes і Daimler Truck, при цьому Mercedes залишився власником акцій, а Daimler Truck списала активи, оцінені приблизно в 200 мільйонів євро (215 мільйонів доларів США) у травні 2022 року.

Продаж частки в “Камазі” позначає остаточний вихід Mercedes-Benz з російського ринку. Після вторгнення Росії в Україну десятки західних компаній залишили російський ринок.

Багато автовиробників розпродали свої заводи за символічну плату. З російського ринку вийшли, зокрема, Renault та Isuzu.

Поділитися
Нові
Популярні
Подібні публікації