Головна Новини Новий, потужніший двигун у Volvo FL
Новини

Новий, потужніший двигун у Volvo FL

26 Жовтня 2023 206

Volvo Trucks тепер пропонує вантажівку Volvo FL середньої вантажопідйомності з потужнішим двигуном потужністю 320 к.с., що дозволяє вантажівці виконувати ще складніші завдання.

Volvo FL — це вантажівка Volvo Trucks середньої вантажопідйомності загальною вагою до 19 тонн, яка вже доступна з багатьма варіантами кабіни та шасі.

Завдяки додаванню до асортименту двигуна потужністю 320 к.с. ця універсальність тепер зросла ще більше. Це робить Volvo FL ще більш привабливим вибором для складних завдань, таких як гасіння пожеж, рятувальні операції та будівництво.

«Завдяки своїй універсальності ця модель вантажівки вже дуже популярна для міського використання. Новий, більш потужний двигун тепер робить FL ще більш привабливим.

Він дає водієві додатковий крутний момент, а також створює надбудови з великими насосами та кранами на автомобілях екстреної допомоги, наприклад, ефективний», — каже Кеннет Акерберг, менеджер із продукції Volvo Trucks.

Також для регіонального використання
Новий двигун потужністю 320 к.с. також пропонує переваги для завдань регіонального розподілу, які потребують більшої потужності через складну топографію.

З 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач із крутним моментом до 1200 Нм режими водіння можуть бути встановлені на економічний або продуктивний, залежно від уподобань водія.

Завдяки просторим кабінам, чудовій видимості та повністю автоматичній коробці передач Volvo FL пропонує багато переваг. Ефективна система згоряння та вихлопних фільтрів із технологією SCR (селективного каталітичного відновлення) та DPF (фільтр твердих часток дизельного двигуна) сприяє низькому споживанню палива, тривалим інтервалам технічного обслуговування та низьким рівнем викидів.

Поділитися
Нові
Популярні
Подібні публікації