Головна Новини Починаючи з 2024 року, нові системи допомоги водієві стануть стандартними для вантажівок DAF
Новини

Починаючи з 2024 року, нові системи допомоги водієві стануть стандартними для вантажівок DAF

24 Жовтня 2023 465

DAF Trucks представляє повний набір покращених систем допомоги водієві (ADAS) на всіх моделях нового покоління DAF XB, XD, XF, XG і XG⁺, починаючи з січня 2024 року, як оголосила компанія.

Починаючи з наступного року, всі нові функції ADAS стануть стандартними для цих вантажівок.
Нові ADAS-функції призначені для підвищення безпеки та комфорту як водіїв, так і інших учасників дорожнього руху.

Серед цих функцій:
Система екстреного гальмування інформує інших учасників дорожнього руху про негайну зупинку вантажівки шляхом використання миготливих аварійних сигналів.

Система автоматичного перемикання дальнього світла (доступна як опція) автоматично вимикає його, коли знаходяться інші транспортні засоби, що рухаються назустріч або попереду.

Нова камера заднього виду, що відображає події позаду вантажівки, на дисплеї водійського салону.

Крім цього, на кожному DAF нового покоління буде встановлена система, яка автоматично визначає обмеження швидкості, інформує водія про поточні обмеження та попереджає про можливе перевищення швидкості.

Також система попередження про зміну смуги допомагає уникнути небезпечних ситуацій, попереджаючи про можливу некеровану зміну смуги руху.

Реєстратор подій фіксує зображення та інформацію у випадку спрацювання гальмівного попередження AEBS, водночас система DAF Side & Turn Assist надає сигнали попередження у разі наявності пішоходів, велосипедистів або інших транспортних засобів у сліпих зонах автомобіля, включаючи задню частину причепа.

Додатковий радар відповідає за нову опцію Drive-off Assist, яка виявляє та інформує водія про присутність вразливих учасників дорожнього руху, що перебувають поблизу, коли вантажівка зупиняється або з’їжджає з дороги, повідомляє DAF.

Оновлена система аварійного гальмування (AEBS) останнього покоління обладнана радаром та камерою і може забезпечити повне автономне екстрене гальмування, що допомагає уникнути зіткнення навіть з найбільш вразливими учасниками дорожнього руху, що знаходяться попереду транспортного засобу.

Крім цього, введено нові функції з метою подальшого підвищення безпеки водіїв. Нова система DAF Drowsiness Detection аналізує рівень пильності водія та надає попередження про необхідність взяти перерву.

Підготовка до встановлення системи Alcohol Interlock спрощує процедуру встановлення пристрою, який забезпечує негативний результат тесту на вміст алкоголю до запуску двигуна.

DAF є лідером в області систем пасивної та активної безпеки. Неперевершений прямий та непрямий огляд, чудова міцність кабіни і краща у своєму класі ергономіка тепер поєднуються з повним набором нових передових систем допомоги водієві для подальшого зміцнення наших лідируючих позицій в області безпеки.

Це не тільки має величезне значення для власника і водія нашої серії моделей DAF нового покоління, але також сприяє безпеці всіх інших учасників дорожнього руху.

З новими технологіями, які стануть стандартними з січня, ми встановлюємо новий галузевий стандарт безпеки”, – заявив Патрік Дін (Patrick Dean), член правління і головний інженер компанії DAF.

Поділитися
Нові
Популярні
Подібні публікації