Головна Новини На дорогах Німеччини з’явилась тестова електрична вантажівка MAN із неймовірним запасом ходу
Новини

На дорогах Німеччини з’явилась тестова електрична вантажівка MAN із неймовірним запасом ходу

16 Травня 2023 100

Компанія заявляє, що нова модель вантажного автомобіля оснащений таким акумулятором, для підтримки роботи в максимальному режимі. Вантажівка повинна тримати гарно заряд на протязі всього часу водіння. Інженери компанії витратили 3 роки на створення батареї заряду якої вистачає щоб проїхати 500 км.

В перерахунку на час це складає біля 4 годин, після чого водії має зупинити авто та відпочити 45 хвилин. Серійне виробництво таких вантажівок буде налагоджено в 2024 році. Виробник зазначає, що в компанії на меті досягнути кращих результатів.

В наступному поколінні MAN eTrucks виробник намагатиметься забезпечити щоденний пробіг від 600 до 800 км. Компанія MAN випускатиме такі вантажні автомобілі паралельно з дизельними, але з часом електричні вантажівки повинні замінити повністю неекологічні автівки на пальному.

“Ми хочемо, щоб до 2030 року до 50 відс. автомобілів, які ми продаватимемо в Європі для наших клієнтів, були електровантажівками. Але, звісно, важливо, щоб тепер ми разом реалізовували та коригували інфраструктуру”, – заявив Александр Власкамп, генеральний директор MAN.

Одна проблема яка стоїть на шляху використання електричних вантажівок, як зазначає Александр Власкамп є недостатньо розвинена інфраструктура зарядки для таких вантажівок, тому цю питання необхідно якомога скоріше вирішувати. Він вважає, що має бути щонайменше 50 тисяч точок зарядки.

Вже підписано договір на використання електровантажівок з такими акумуляторами з компанією DB Schenker. До свого парку компанія планує додати вже до 2026 року. В першій половині 2024 року будуть передані перші авто.

Поділитися
Подібні публікації