Головна Новини IVECO запускає нову серію IVECO Way з двигуном XCursor 13
Новини

IVECO запускає нову серію IVECO Way з двигуном XCursor 13

30 Листопада 2023 362

У середу ввечері IVECO представила нову серію IVECO Way, яка базується на надзвичайно успішній моделі, запровадивши нові вдосконалені функції, більший комфорт і новий потужний, але ефективний двигун xCursor 13, покращену аеродинаміку та найсучасніші – арт GPS-прогнозне водіння.

Нові функції та послуги були розроблені, щоб зробити бізнес-клієнта продуктивнішим, а життя водія — комфортнішим і безпечнішим, що робить цю лінійку IVECO Way найпродуктивнішою.

XCursor 13: найсучасніший двигун, який забезпечує найкращу паливну ефективність у своєму класі
Лінійка IVECO Way пропонує перевізникам широкий вибір силових агрегатів для задоволення потреб їхніх місій. На вершині лінійки двигунів знаходиться новий xCursor 13, розроблений FPT Industrial, дочірнім брендом IVECO в групі Iveco та світовим лідером, що спеціалізується на передових технологіях силових агрегатів.

Цей новий дизельний двигун оснащений найсучаснішими технологіями трансмісії. Найпотужніша конфігурація може виробляти до 580 к.с. і 2800 Нм крутного моменту, що ідеально підходить для важких місій, що вимагають максимальної продуктивності, тоді як варіант потужністю 500 к.с. і 2600 Нм крутного моменту ідеально підходить для максимальної ефективності на довгих дистанціях.

Новий IVECO S-Way забезпечує до 10-відсоткового підвищення ефективності використання палива, а нові вдосконалені функції та професійні послуги можуть підвищити ефективність використання палива ще на 4 відсотки.

GPS Predictive тепер також може розпізнавати повороти та кругові розв’язки та відповідно регулювати швидкість круїз-контролю. Режим Eco Driving Mode був оптимізований за допомогою стратегії перемикання передач, доступності крутного моменту та EcoRoll, і ним продовжуватиметься дистанційне керування за допомогою телематики.

Вага двигуна була зменшена на 10 відсотків, тепер він навіть легший, ніж знятий з виробництва Cursor 11, а стандартна довговічність тепер становить 1,6 мільйона кілометрів, що на 33 відсотки більше, ніж у його попередника.

Новий двигун поєднується з віссю 17xHE Meritor із швидшим редуктором для ще більш плавного зчеплення разом зі чуйною 12-швидкісною трансмісією TRAXON Gen2. Ця нова коробка передач містить кілька оновлень, наприклад Shift Assistant, який синхронізує перемикання передач і гальмування двигуном, а Reversing Assistant вмикає передачу заднього ходу під час зупинки.

Більше потужності для стійких місій
Новий IVECO S-Way і ця потужна продуктивність поєднується з екологічними перевагами природного газу, який може значно допомогти зменшити викиди CO² від транспортних засобів, що працюють на біометані, і значно зменшити рівень шуму порівняно з еквівалентним дизельним автомобілем.

Дотик і відчуття, орієнтовані на водія, забезпечують неперевершений комфорт і безпеку
Велика увага IVECO до водія та його досвіду роботи в кабіні перетворюється на значні оновлення IVECO. Орієнтована на водія кабіна S-Way і X-Way AS спрямована на максимізацію комфорту та подальше покращення досвіду водія та передньої видимості.

Покращена тривалість салону забезпечується новим дизайном інтер’єру, новим настроюваним дизайном приладової панелі з вибором різних матеріалів і кольорів, а також повністю цифровою кабіною з TFT панеллю приладів, інформаційно-розважальною системою та без дзеркальними камерами заднього виду.

IVECO S-Way і набагато ширше регулювання керма. Новий інтер’єр має контрастні поверхні та додатковий простір для зберігання речей, а логічно розташовані комутаційні пристрої легко виводять загальну ергономіку водія на новий рівень.

Електричне стоянкове гальмо з автоматичним увімкненням додатково збільшує внутрішній простір. Новий складаний столик на панелі приладів з боку пасажира ідеально підходить для виконання завдань у кабіні, для яких потрібна рівна робоча поверхня зі зручним USB-роз’ємом для зарядки поруч із ним. Усе має своє місце з додатковими відділеннями для зберігання речей і документів у та під салоном.

Стандартно на панелі приладів є два USB-роз’єми
Нова опція Mirrorcams забезпечує ще кращу видимість для водія. Крім того, ці аеродинамічні камери встановлені над дверима та забезпечують економію палива до 1,5 відсотка порівняно зі стандартним дзеркалом завдяки зменшеному опору повітря.

Споряджений для кожної місії
IVECO S-Way та X-Way тепер оснащені новою посиленою передньою пневматичною підвіскою з пневматичними ресорами високої ударної напруги та збільшеною загальною масою води на 9,0 тонн. Ця нова повністю пневматична конфігурація тепер пропонується для більш широкого діапазону варіантів шасі, включаючи налаштування ON+, 6×4 і 8×4 Tridem.

Персоналізуйте зовнішній вигляд свого автомобіля
Клієнти тепер можуть зробити свої IVECO S-Way та X-Way ще більш індивідуальними та підвищити відчуття безпеки завдяки ряду нових опцій персоналізації. На додаток до яскравого нового логотипу IVECO, доступного в хромованому або матовому металевому кольорі, є вісім варіантів решітки радіатора на вибір.

До них відносяться глянцеві покриття, металеві елементи або навіть кольори кузова, що дозволяє водіям налаштувати свій автомобіль відповідно до фірмового стилю компанії або вибрати стиль, який виділятиме їхній автомобіль з натовпу.

Нова технологія забезпечує зручний інтерфейс автомобіля для комфортного водіння без стресу
Інноваційні технології відіграють головну роль у салоні нової серії IVECO Way. Графічний 12- або 10-дюймовий цифровий приладовий дисплей надає водієві інформацію про автомобіль, екран якого можна налаштувати.

Завдяки розширеному інтерфейсу ADAS (Advanced Driver-Assistance System) і повній інтеграції інформаційно-розважальної системи інформація представлена ​​чітко, зменшуючи когнітивне навантаження водія. Абсолютно нові 10- або 7-дюймові інформаційно-розважальні дисплеї з можливістю повної конфігурації дозволяють водієві легко контролювати медіа та інші ключові елементи керування.

Чутливий екран містить усе: від клімат-контролю до повністю інтегрованої Alexa. Бездротові Apple CarPlay та Android Auto забезпечують доступ до всіх програм на смартфоні водія. Нова система дозволяє з’єднувати два телефони одночасно через Bluetooth.

Серія IVECO Way тепер отримує розширені системи допомоги водієві Full Level2, що є великим кроком у плані безпеки та комфорту водіння. Найвищий рівень Drive Assist може допомогти водієві під час далеких подорожей. Highway Assist допомагає водієві утримувати положення в центрі смуги, а також виявляє та коригує відхилення від траєкторії за допомогою камери, активного рульового керування та виявлення рук.

Адаптивний круїз-контроль Stop&Go забезпечує підтримку фіксованої швидкості та безпечної дистанції до автомобіля, що їде попереду, навіть у пробках завдяки автоматичній зупинці та повторному запуску автомобіля.

Крім того, для всієї серії Way представлений комплексний пакет функцій безпеки, таких як системи інформації про сліпі зони та виїзд, які захищають вразливих учасників дорожнього руху поблизу та поблизу, виявлення сонливості водія, Intelligent Speed ​​​​Assist та Alcolock. .

Нові цифрові функції та послуги, розроблені навколо водія та менеджера автопарку
На додаток до оновленої кабіни IVECO надає водієві нові та вдосконалені цифрові функції, які роблять життя в кабіні безпечнішим і продуктивнішим.

Абсолютно нова служба «Здоров’я водія» відстежує життєві показники водія та поєднує це з даними, отриманими ADAS автомобіля, щоб запобігти раптовим проблемам зі здоров’ям, захистити водія та сприяти безпеці на дорозі.

Професійний звіт про безпеку було оновлено, використовуючи нову ADAS для надання більш розширених автоматичних звітів, щоб допомогти водієві залишатися в безпеці на дорозі.

Голос супутника подорожі IVECO Driver Pal тепер повністю інтегрований в інформаційно-розважальну систему, щоб забезпечити бездоганний досвід і дозволити водієві використовувати свій голос для керування функціями.

Додаток Easy Way було оновлено функціями, що дозволяють заощадити час і підвищити продуктивність, як-от цифровий контрольний список, пульти дистанційного керування та інтерактивний посібник користувача.

Підключення IVECO S-Way також розблокувало нові функції для менеджера автопарку. Портал клієнтів IVECO ON став центром підключення, де вони можуть контролювати свої дані та керувати транспортними засобами, спрощуючи адміністрування свого бізнесу.

Нові пульти дистанційного керування, доступні через портал IVECO ON, дозволяють дистанційно керувати низкою налаштувань автомобіля, гарантуючи, що IVECO S-Way завжди доступний для ефективного та безпечного водіння.

Послуга Advanced Predictive Diagnostics використовує нові алгоритми для моніторингу стану автомобіля та залишкового ресурсу його складних компонентів, таких як система доочистки.

Поділитися
Подібні публікації