Головна Новини Електровантажівка встановила рекорд
Новини

Електровантажівка встановила рекорд

2 Лютого 2023 142

Електрична вантажівка встановила рекорд проїхавши 3 тисячі кілометрів з вантажем 20 тон. Швейцарська транспортна компанія вирішила провести експеримент і використати електричний автомобіль Volvo для міжнародних перевезень. Вантажівка проїхала зі Швейцарії до Іспанії та назад.

Швейцарський перевізник компанія Krummen Kerzers, провела випробування електричної вантажівки на далекі відстані. Водій компанії проїхав на вантажівці Volvo FH Electric 3 тисячі кілометрів із Швейцарії до Іспанії в населений пункт біля міста Валенсія, і доправив 20 тон апельсинів.

Компанія довела, що перевезення на великі відстані з використанням електро вантажівки можливе, але дуже важливим моментом є правильне планування. Як повідомляє швейцарський сайт новин 20min.ch, водій проїхав маршрут за один тиждень.

На дизельній вантажівці йому потрібно було б витрати близько чотирьох діб. Коли 16 січня далекобійник відправився в дорогу він був невпевнений чи дістанеться до пункту призначення. Як зізнався водій частина проблем полягала саме в плануванні.

Він повинен був дотримуватися режиму праці та відпочинку і розраховувати його так, щоб акумулятори мали можливість заряджатися під час перерв, це було досить складним завданням. Окрім того, він помітив, що коли інші авто також використовували зарядну станцію, швидкість його заряджання знижувалась.

Всі ці фактори говорять про те, що інфраструктура для заряджання електричних вантажівок все ще знаходиться на початковій стадії. Іноді водію доводилось робити перерви на три години, замість однієї, аби перезарядити батареї.

Але все – таки, компанія вважає, що експеримент був вдалим, оскільки автомобіль з електричним двигуном доставив вантаж до необхідного місця, хоч і витратив на це більшу кількість часу.

Поділитися
Подібні публікації