Головна Новини MAN отримує нагороду «Truck Innovation Award 2024» за дослідницькі проекти автономних вантажівок
Новини

MAN отримує нагороду «Truck Innovation Award 2024» за дослідницькі проекти автономних вантажівок

21 Грудня 2023 198

MAN Truck & Bus нещодавно отримав нагороду «Truck Innovation Award 2024» від Міжнародного журі «Вантажівка року». Виробник комерційних автомобілів був відзначений за свої дослідницькі проєкти в галузі автономного водіння: ANITA та ATLAS-L4.

У своєму виступі голова журі Джаненріко Гріффіні підкреслив «передові характеристики обох проєктів, внесок в автоматизацію міжвузлового та інтермодального транспорту та плідну співпрацю в проєкті між MAN Truck & Bus, постачальниками, провайдерами логістичних послуг, дослідницькими установами та громадськістю. оператори інфраструктури» як вирішальний під час вручення премії Truck Innovation Award 2024.

«На додаток до цифровізації та двигунів без викидів CO2, автоматизоване водіння є третьою важливою складовою переходу до екологічно чистого, безпечного, ефективного та інтелектуального мережевого транспорту майбутнього.

З 2030 року ми хочемо постачати автономні вантажівки для транспорту на визначених маршрутах між логістичними вузлами», – сказав д-р. Фредерік Зом, член ради директорів MAN Truck & Bus і відповідальний за дослідження та розробки.

Автономні вантажівки особливо підходять для транспортування на автомагістралях між логістичними центрами (від вузла до центру): вони забезпечують більшу безпеку, допомагаючи запобігти зіткненням ззаду через втому.

Крім того, енергія витрачається економно під час водіння, і вони покращують логістичний процес, оскільки більше немає залежності від обов’язкових перерв водіїв за кермом.

Вони також можуть допомогти зменшити нестачу водіїв, тому що водії можуть бути задіяні для більш різноманітних і привабливих транспортних завдань у регіональних перевезеннях і розподільних перевезеннях.

Спільно з Deutsche Bahn, Hochschule Fresenius і Götting KG компанія MAN провела дослідження щодо інтеграції автономних вантажівок у логістичні вузли в рамках науково-дослідного проєкту «Автономні інновації в роботі терміналів» (ANITA).

Для цієї мети MAN розробив безпілотну вантажівку, яка автономно завантажує контейнери з дороги на залізницю за допомогою цифрового планування подорожей.

Після практичних випробувань наприкінці проєкту у вересні 2023 року стало зрозуміло, що автономна вантажівка на 40 відсотків продуктивніша за звичайні транспортні засоби.

Таким чином, це пропонує великий потенціал для того, щоб зробити комбіновані вантажні перевезення автомобільним і залізничним транспортом більш ефективними, передбачуваними та гнучкими.

Практичні випробування тривали загалом шість місяців і проводилися спільно з партнерами на контейнерному депо DB Intermodal Services і контейнерному терміналі DUSS в Ульмі, Німеччина.

Друга премія Truck Innovation Award для MAN Truck & Bus
Це вже вдруге, коли престижну нагороду Truck Innovation Award 2024 отримав проєкт автоматизації MAN.

У 2019 році автоматизований автомобіль безпеки на будівельному майданчику AFAS виграв бажану нагороду галузі під час першого вибору.

Поділитися
Подібні публікації