Головна Новини Першу водневу вантажівку, виготовлену в серійному виробництві в Німеччині, використовують технології Voith
Новини

Першу водневу вантажівку, виготовлену в серійному виробництві в Німеччині, використовують технології Voith

19 Грудня 2023 212

Віха для переходу на мобільність. Фахівці з комерційних автомобілів Paul Group і Pepper Motion, а також технологічна група Voith постачають водневу вантажівку (FCEV), яка пропонує оптимальну продуктивність і запас ходу 450 кілометрів.

Voith Electrical Drive System (VEDS) є невід’ємною частиною першої вантажівки H2 (FCEV), виготовленої в Німеччині, Paul Hydrogen Power Truck (PH2P). Енергія для електроприводу виробляється в паливному елементі.

VEDS живить вантажівку безперервною потужністю 310 кіловат. На піку вихідна потужність становить 410 кіловат. Крім того, VEDS є першою системою електроприводу, яка відповідає всім вимогам функціональної безпеки (ISO 26262).

Вантажівка PH2P була розроблена, побудована та оптимізована Paul Nutzfahrzeuge GmbH, лідером європейського ринку спеціальних транспортних засобів, і Pepper Motion GmbH, спеціалістом з електрифікації нових і вживаних комерційних транспортних засобів, у тісній співпраці з Voith.

Разом із сильними партнерами по співпраці, такими як Voith і Pepper Motion, ми намагаємося розпочати революцію в секторі водневих вантажівок. До 2030 року 45 відсотків вантажівок мають бути нейтральними щодо CO2.

Нам потрібні люди, які скажуть: «Тепер ми радикально просуваємо це вперед», — сказав Бернхард Васнер, генеральний директор Paul Nutzfahrzeuge.
VEDS від Voith можна використовувати як систему електроприводу, включаючи всі основні компоненти в різних комерційних автомобілях.

Система складається з електродвигуна, який доступний у двох класах продуктивності – середній (MD) або важкий (HD) –, тяговий перетворювач і відповідний головний блок керування. Концепція підтримує акумуляторні системи від багатьох виробників і, як і вантажівка PH2P, також може отримувати енергію від паливних елементів.

Поділитися
Подібні публікації