Головна Новини MAN eTruck був протестований в екстремальних умовах
Новини

MAN eTruck був протестований в екстремальних умовах

25 Квітня 2023 130

Мінус 40 градусів, 30 інженерів, кілька годин денного світла – такий короткий опис випробувань, яким MAN піддав свій електричний тягач на півночі Швеції.

Тепер німецький виробник поділився результатами випробувань та запевняє, що великовантаж готовий до серійного виробництва. MAN eTruck випробовувався в період із грудня по березень у рамках щорічних тестів на півночі Швеції.

Випробування показали, що автомобіль, який може проїхати від 600 до 800 км, без проблем упорався із суворими погодними умовами. Функції водіння, запас ходу, робота кондиціонера та зарядки були перевірені за низьких температур, йдеться у пресрелізі MAN.

Зимові випробування, проведені на чотирьох прототипах з різними конфігураціями електродвигунів, трансмісій, мостів та кабін пройшли цілком успішно.

Випробування, які зазнали MAN eTruck, ознаменували початок серії численних тестів автомобіля та компонентів, які будуть випробовувати нову електричну модель до її виходу на ринок, запланованого на наступний рік.

Перед запуском автомобіля в серійне виробництво інженери перевірять, серед іншого, окремі компоненти та стійкість вантажівки до дії відкритого полум’я. Автомобіль також має пройти краш-тести.

Крім того, новий eTruck пройде багато сотень тисяч кілометрів у безперервній експлуатації на європейських дорогах. Високотемпературні випробування також проводитимуться на півдні Іспанії, де температура перевищує 40 градусів за яскравого сонця.

Поділитися
Нові
Популярні
Подібні публікації