Головна Новини Вантажівка Tesla Semi поки що не з’явиться у масовому виробництві
Новини

Вантажівка Tesla Semi поки що не з’явиться у масовому виробництві

20 Червня 2023 90

Вантажівка Ілона Маска продукт якого довго очікували. Виробництво Tesla Semi було обмеженим і розпочалося наприкінці 2022 року.

Нещодавно компанія заявила, що масовий випуск планується на початок 2024 року. Однак, кілька днів тому, Маск зробив несподівану заяву, виробництво вантажівок переноситься на кінець 2024 року.

В заяві Маск звинуватив своїх постачальників у затримках постачання акумуляторів, необхідних для складання вантажівок. Це призвело до того, що масове виробництво не розпочнеться до кінця 2024 року і, можливо, буде перенесено на 2025 рік.

Початково планувалося, що вантажівки оснастяться оновленими акумуляторами, проте на практиці використовуються старі варіанти. “Отже, ми орієнтовно прагнемо до 50 000 одиниць Tesla Semi в Північній Америці. І, очевидно, ми будемо розширюватися за межі Північної Америки”, – сказав Маск.

На сьогодні Tesla продовжує виробляти свою нішеву вантажівку Semi на пілотній виробничій лінії, котра розташована на заводі Gigafactory в штаті Неваді. Однак, плани розширення заводу і поточні обмеження виробництва ліній також впливають на темпи випуску вантажних автомобілів.

Крім того, у майбутніх планах є виробництво акумуляторів на цьому ж заводі. Обсяги виробництва наразі не розголошуються, хоча Ілон Маск у 2022 році згадував, що кількість вантажних автомобілів, які повинні були випускатися становила 16 авто на тиждень.

Маск продовжує стверджувати, що електровантажівки є майбутнім трендом, і найбільші постачальники енергії в США планують інвестувати в збільшення виробництва електроенергії. Він передбачає, що попит на електроенергію буде продовжувати зростати до приблизно 2045 року, оскільки все більше водіїв перейдуть на електромобілі.

“Майбутнє – це різке збільшення попиту на електроенергію, і нам знадобиться все, що у нас є, щоб просто не відставати від нього”, – заявив Маск.

Поділитися
Подібні публікації