Головна Новини VDL Groep представляє першу вантажівку на паливних елементах для європейської логістики Toyota
Новини

VDL Groep представляє першу вантажівку на паливних елементах для європейської логістики Toyota

26 Вересня 2023 106

Після співпраці між Toyota Motor Europe і голландською групою VDL, про яку було оголошено в травні 2023 року, перша демонстраційна вантажівка на паливних елементах стала реальністю.

Інтегруючи технологію паливних елементів Toyota у важкі вантажівки VDL з нульовим рівнем викидів, Toyota прагне декарбонізувати свою європейську логістичну діяльність.

Цю першу демонстраційну вантажівку використовуватимуть не лише для проведення дорожніх випробувань, а й як засіб зворотного зв’язку для оцінки вдосконалень для наступних кроків проекту.

VDL Groep розробляє ще чотири вантажівки на паливних елементах, які будуть використовуватися постачальниками логістичних послуг Toyota VOS Transport Group, CEVA, Groupe CAT і Yusen.

Щоденні логістичні маршрути
Ці транспортні компанії роблять значний внесок у проєкт, використовуючи водневі вантажівки на своїх щоденних логістичних маршрутах через Бельгію (Антверпен), Францію (Лілль), Німеччину (Кельн) і Нідерланди (Амстердам і Роттердам).

На кожному з чотирьох маршрутів є принаймні одна воднева заправна станція (Hydrogen Fueling Stations, HRS), включаючи резервні рішення.

Цінна інформація
Очікується, що співпраця між усіма сторонами надасть цінну інформацію про використання вантажівок на паливних елементах на практиці. Співпраця також сприяє переходу екологічної енергії в Європі.

Очікується, що п’ятирічний пілотний період сприятиме подальшому розвитку стійкої водневої інфраструктури в Європі, яка відповідає вимогам AFIR (Регламент інфраструктури альтернативних видів палива).

Безцінний
Важкі вантажівки мають вирішальне значення для формування здорової динаміки пропозиції та попиту на водень. Вони можуть стимулювати розвиток сталої інфраструктури, на основі якої можуть виникати нові мобільні програми. Інфраструктуру для водневих вантажівок можна легко розширити до інших водневих автомобілів, які використовують ті самі заправні станції.

Безвуглецева логістика
Цей проєкт Toyota і VDL Groep доповнює ініціативи Toyota з декарбонізації в логістиці та підтримує довгострокову мету стати повністю вуглецево-нейтральною до 2040 року. Окрім електрифікації легкових автомобілів, Toyota бачить велику цінність у співпраці з кількома партнерами для прискорення переходу до стійкої економіки.

Ось чому він співпрацює з компаніями з усіх секторів мобільності та з різними навичками, щоб тестувати та пропонувати надійні та ефективні рішення. Декарбонізація логістичної мережі Toyota знаменує собою ще один крок до зменшення загального вуглецевого сліду компанії.

Поділитися
Подібні публікації