Головна Новини Виробник вантажівок впроваджує сервіс для допомоги перевізникам у переході на використання електромобілів
Новини

Виробник вантажівок впроваджує сервіс для допомоги перевізникам у переході на використання електромобілів

7 Листопада 2023 171

Корпорація TRATON запускає новий сервіс, спрямований на швидше створення мережі зарядних станцій для електричних вантажівок. Згідно з повідомленням групи TRATON, їх платіжні рішення розроблять найбільш розвинуту мережу громадських зарядних станцій в одинадцяти європейських країнах.

Ця ініціатива включає низку можливостей, таких як укладення угод, виставлення рахунків, планування маршрутів та аналіз використання, з метою забезпечення безперебійної зарядки для операторів електричних комерційних транспортних засобів. Все це робить використання електричних вантажівок більш зручним для перевізників.

“Для того, щоб електричний комерційний транспорт отримав широке розповсюдження, рішення для зарядки повинні бути доступними та недорогими, – каже Петра Сундстрем, керуюча директорка TRATON Charge Solutions. – Наша мета – з’єднати найкращі зарядні пункти вздовж маршруту та допомогти водіям їх знайти. Таким чином, ми забезпечуємо умови для зарядки вантажівок наших брендів”.

Пропозиція, яку пропонує компанія, передбачає наявність різних операторів, кожен з яких керує громадськими зарядними станціями. Таким чином, це рішення буде відкритим для всіх марок транспортних засобів, навіть тих, які не входять до групи TRATON, і, отже, відповідає потребам автопарків, що складаються з транспортних засобів різних виробників.

Першочерговість мають клієнти Scania
Перший доступ до пропозиції надається клієнтам Scania завдяки системі Scania Charge Access. Ця послуга групує зарядні станції відповідно до їх придатності для вантажівок.

“Незалежно від того, хто управляє пунктами зарядки в мережі, клієнти отримують лише один консолідований рахунок від компанії Scania. Послуга доступна без будь-якої реєстрації або щомісячної плати. Клієнт (перевізник – ред.) платить лише одну передбачувану ціну за користування послугою. Єдиною умовою приєднання до програми Scania Charge Access є володіння будь-яким типом вантажівки Scania”, – пояснюють у групі.

Серед перших операторів зарядних станцій з’явилася компанія Milence, що є спільним підприємством групи TRATON, Daimler Truck і Volvo Group. Планом компанії є будівництво та управління принаймні 1 700 високоефективними зарядними станціями на автомагістралях і логістичних центрах в Європі.

“Співпраця з Milence – це логічний крок на нашому шляху до того, щоб зробити зарядку простою та ефективною. Водночас ми перебуваємо на просунутій стадії переговорів з багатьма іншими ключовими гравцями в галузі зарядних станцій по всій Європі. Незабаром ми оголосимо про подальші партнерства” – додає Петра Сундстрем.

Поділитися
Нові
Популярні
Подібні публікації