Головна Новини Шведський стартап Einride оголошує про пошук віддаленого оператора вантажівки
Новини

Шведський стартап Einride оголошує про пошук віддаленого оператора вантажівки

22 Серпня 2023 177

У найближчому місяці шведська компанія-розробник автономних вантажівок, Einride, має намір прийняти на роботу свого першого оператора вантажівок, який буде керувати ними на відстані. Кандидат, обраний для цієї позиції, повинен пройти дев’ятимісячний випробувальний період.

Einride планує знайти оператора вантажівок для своєї шведської головної квартири, який буде відповідати за керування рухом автономних транспортних засобів та їхнім наглядом у разі потреби. Компанія бачить цю роль як можливість для водія вантажівки, який хоче стати початківцем в цій галузі та стати першим оператором вантажівки на відстані.

Кандидат на початкових етапах буде проходити необхідне навчання, включаючи протоколи безпеки, основні інструкції з дистанційного керування та загальне розуміння технологій, що лежать в основі системи.

Цьому передує дев’ятимісячний тестовий період з метою оптимізації рекомендацій для майбутніх операторів на відстані. Крім того, планується прийняття подібного спеціаліста на таку ж посаду в США в рамках глобальної експансії, що відбудеться в третьому кварталі цього року.

Компанія вважає, що протягом найближчих років технологія автономного руху пошириться на світовому рівні, призведе до кардинальних змін у сфері вантажних перевезень. Наразі наші автономні транспортні засоби обслуговуються програмістами та інженерами-робототехніками, які пройшли спеціальне навчання з керування вантажними автомобілями.

Проте з комерційної точки зору, компанія віддає перевагу навченим водіям вантажівок, які здійснюють дистанційне управління транспортними засобами, розкриває Роберт Фальк, засновник та генеральний директор компанії “Einride”.

Поділитися
Нові
Популярні
Подібні публікації