Головна Новини Видалення вантажівок з системи через недостовірні дані: моніторинг єЧерги
Новини

Видалення вантажівок з системи через недостовірні дані: моніторинг єЧерги

8 Червня 2023 99

Моніторинг порушень у єЧерзі: виявлено внесення недостовірних даних та їх скасування системою. З 5 червня розпочато моніторинг записів у єЧерзі з метою виявлення порушень.

Під час моніторингу було виявлено, що однією із поширених проблем є внесення недостовірних даних у систему з метою незаконного попадання в єЧергу. Конкретно, користувачі намагалися записати порожню вантажівку в єЧергу, а пізніше завантажити її.

Згідно з повідомленням на офіційній сторінці ДСБТ, система порівнює список порожніх вантажівок, зареєстрованих у єЧерзі, з базою митних декларацій. Якщо буде виявлено митні декларації для вантажних засобів, зареєстрованих у єЧерзі, то поруч з номером автомобіля буде помічена спеціальна позначка – “білий хрестик на червоному тлі”. Після цього такі вантажівки будуть видалені з єЧерги.

ДСБТ рекомендує всім, хто вже зареєстрував порожні вантажівки, скасувати чергу та записатись з коректними даними про вантаж, якщо планується перетин кордону з вантажем. Нововведення у вигляді моніторингу та видалення вантажівок з недостовірними даними буде діяти постійно з метою забезпечення порядку в єЧерзі зазначає «Уктрансбеспека»

Реакція на це нововведення ДСБТ різна. Деякі користувачі висловлюють свою незгоду, стверджуючи, що це лише ускладнює ситуацію для перевізників. Інші ж підтримують нову систему, оскільки вона виявлятиме та блокуватиме тих, хто порушує правила та сприяє корупції, виключаючи їх з черги на 14 днів.

Поділитися
Подібні публікації