Головна Новини Нагороду «Зелена вантажівка 2023» отримала компанія DAF
Новини

Нагороду «Зелена вантажівка 2023» отримала компанія DAF

6 Червня 2023 212

Модель DAF XF 450 стала переможцем в екологічній номінації. Нагорода відзначає транспортні засоби, що виділяються особливими властивостями, що впливають на довкілля. Її присуджують провідні німецькі галузеві журнали VerkehrsRundschau та Trucker.

Для визначення переможця фахівці проводять порівняльний аналіз та випробування важковозів європейських брендів вантажівок. Основна увага приділяється витраті палива, тому що цей показник безпосередньо пов’язаний із викидами вуглекислого газу. Крім цього, враховуються витрати AdBlue і середня швидкість, досягнута під час тесту.

Цього року переможцем за всіма показниками виявився DAF XF 450, він показав максимальну транспортну ефективність, паливну економічність (витрата палива виявився наднизьким) та оптимізацію габаритів.

Витрата AdBlue PACCAR MX-11 потужністю 330 кВт 450 л. становив 1,32 літра на 100 км. Витрата дизельного пального склала 21,26 літра на100 км. Крім того, середня швидкість під час випробувань становила близько 80,06 км/год.

Директор відділу випробувань та технологій журналів VerkehrsRundschau та Trucker Ян Бургдорф говорить про те, що компанія DAF отримала конкурентну перевагу, тому що на сьогодні це єдиний виробник, який застосував нові правила щодо габаритів вантажних автомобілів у Європі.
“Нові правила дозволяють використовувати подовжену передню частину для оптимізації аеродинаміки, що знижує витрату палива автомобілів DAF”, – заявляє він.

Нагороду прокоментував і Патрік Дін, головний інженер та член правління концерну DAF. Він звернув увагу, що вантажівки не лише встановили новий стандарт паливної економії, а й забезпечують безпеку та комфорт водія.

«Той факт, що нове покоління XF 450 відзначено нагородою «Зелена вантажівка 2023», є фантастичним досягненням та визнанням роботи, виконаної усією командою DAF. Тепер з цією нагородою ми отримали визнання, що DAF є справжнім лідером у питаннях захисту навколишнього середовища», – повідомив він.

Поділитися
Нові
Популярні
Подібні публікації