Головна Новини Замовлення на 1000 електровантажівок отримала компанія Volvo
Новини

Замовлення на 1000 електровантажівок отримала компанія Volvo

1 Червня 2023 121

Volvo Trucks підписала угоду з компанією Holcim, за умовами якої вона повинна продати 1000 електричних вантажівок до 2030 року.

Як заявляє шведський виробник автівок, не сьогодні угода є однією з найбільших комерційних замовлень електровантажівки Volvo. За 2023 та 2024 рік будуть доставлені перші 130 автівок.

Компанія Holcim постачає будівельні рішення і є однією з найбільших компаній в цій сфері, головний офіс якої знаходиться в Швейцарії. За результатами підписаної угоди компанія Volvo Trucks повинна до 2030 року надати 1000 електричних автівок Holcim, що знаходяться по всій Європі.

Протягом 2023 та 2024 років електровантажівки Volvo FM будуть доставлені у Францію, Швейцарію, Німеччину та Великобританію.

“Довгострокова співпраця та рішуче прагнення дійсно змінити ситуацію на краще мають важливе значення для того, щоб зробити значне скорочення викидів CO2 реальністю, – говорить Мартін Лундстедт, президент і генеральний директор Volvo Group. – Я дуже пишаюся партнерством, яке ми встановили з Holcim, і результатами, яких ми досягаємо разом”.

“Перехід до чистого нуля вимагає глибокої співпраці в усіх ланцюжках створення вартості. Ми раді співпрацювати з Volvo для декарбонізації логістики наших європейських операцій за допомогою електричних автопарків, досягаючи нашої мети досягти 30-відсоткового рівня нульових викидів важких вантажівок до 2030 року” – сказав Ян Єніш, президент і генеральний директор Holcim.

Виробник зазначає, що при заміні 1000 дизельних вантажівок на електричні Volvo FH Electric, які використовують “зелену” електрику на 50 типових маршрутах, можливо щорічно знизити викиди вуглекислого газу на 50000 тонн.

Поділитися
Подібні публікації