Головна Новини Mercedes-Benz Special Trucks постачає в Україну понад 100 позашляховиків Zetros
Новини

Mercedes-Benz Special Trucks постачає в Україну понад 100 позашляховиків Zetros

12 Вересня 2023 105

Mercedes-Benz Special Trucks поставив Міністерству оборони України понад 100 високопрохідних вантажівок Zetros. У комплект поставки входить ряд типів транспортних засобів для військової підтримки та логістичних завдань.

Збройні сили України хочуть використовувати міцні вантажівки для розширення своїх оперативних можливостей для постачання та оборони.

Крім того, Mercedes-Benz Special Trucks надає Міністерству оборони України комплексні послуги, пов’язані з транспортними засобами. Ще до поставки Zetros водії пройшли навчання та впровадили нові автомобілі з кабіною позаду двигуна.

Міністерство внутрішніх справ України вже кілька місяців використовує Mercedes-Benz Zetros з попередніх поставок для різноманітних місій з ліквідації наслідків стихійних лих.

Надзвичайники на місцях за допомогою вантажівок постачають населення у важкодоступних районах, розчищають дороги та вивозять завали. Там, де це дозволяє ситуація, транспортні засоби також підтримують реконструкцію.

Індивідуальне обладнання для спеціальних логістичних завдань в Україні
Нові для України автомобілі в основному мають постійний повний привід і обладнані для виконання різноманітних транспортних завдань. Дозволена загальна вага коливається від 16,5 до 40 тонн.

Вантажівки з високою прохідністю оснащені шестициліндровим рядним дизельним двигуном OM 460 потужністю від 265 до 350 кВт (від 360 до 476 к.с.), залежно від автомобіля. Робочий об’єм 12,8 л забезпечує максимальний крутний момент до 2300 Нм.

Капот, який можна відкрити незалежно від кабіни, забезпечує доступ для технічного обслуговування та ремонту в моторному відсіку. Це зберігає кабіну окремо як захищений простір і для використання комунікаційних технологій.

Короткий огляд технологій Mercedes-Benz Zetros
Спеціаліст по бездоріжжю від Mercedes-Benz Zetros створений для важких умов. М’який ґрунт, лісова навігація та крутий рельєф: завдяки потужному двигуну, 16-швидкісній трансмісії та двошвидкісній роздавальній коробці Zetros часто дає змогу долати місцевість, яка інакше потребувала б об’їздів.

Для транспортування з великим корисним навантаженням водії на пересіченій місцевості отримають вигоду від великого нахилу та кутів схилу, а також прохідності. Перемикаються блокування диференціала можуть створювати тягу, навіть якщо окремі колеса втрачають зчеплення.

Розташування сидіння за передньою віссю забезпечує відносно плавне керування автомобілем і хороший контроль навіть на високих швидкостях і в поганих дорожніх умовах.

Поділитися
Подібні публікації