Головна Новини Volvo FH сьогодні виповнюється тридцять років
Новини

Volvo FH сьогодні виповнюється тридцять років

7 Вересня 2023 130

BEESD – є що святкувати, сьогодні виповнилося 30 років тому, коли Volvo Trucks представила Volvo FH, найбільш продавану вантажівку бренду. З самого початку флагман Volvo характеризувався характерним дизайном екстер’єру та інтер’єру, чудовим комфортом водія та технічно вдосконаленими системами ефективності та безпеки.

Volvo FH є однією з найуспішніших моделей у галузі: майже 1,4 мільйона вантажівок продано приблизно на 80 ринках по всьому світу. З моменту появи в 1993 році FH встановив абсолютно новий стандарт для водіїв вантажівок завдяки чудовій керованості та паливній ефективності. Через 30 років Volvo FH став справжньою іконою.

«Volvo FH є ідеальним прикладом клієнтоорієнтованого підходу та моделі, яка розсуває межі протягом 30 років. Ми постійно вдосконалюємо цю вантажівку в усіх критичних сферах, таких як комфорт водія, економія палива, безпека та продуктивність. Я дуже пишаюся тим, що тепер наші клієнти можуть замовляти Volvo FH в електричному, газовому та дизельному варіантах», – говорить Роджер Альм, президент Volvo Trucks.

Volvo FH був і залишається лідером інновацій. Модель вантажівки була представлена з абсолютно новим шасі, розробленим, щоб забезпечити гнучкі рішення для різних транспортних застосувань.

Піонерська силова установка того часу мала абсолютно новий 12-літровий двигун (16-літровий для Volvo FH16), а повністю нова кабіна забезпечувала чудову аеродинаміку та комфорт водія.

Інновації продовжувалися протягом багатьох років, завжди базуючись на цінностях Volvo щодо безпеки, якості та турботи про навколишнє середовище. Віхи інновацій за останні три десятиліття включають подушку безпеки, автоматизовану коробку передач I-Shift і динамічне рульове управління Volvo, яке забезпечує легке керування та чудову маневреність.

З точки зору зовнішнього дизайну, дзеркала мають унікальну тонку конструкцію, яка дає водієві кращий прямий огляд, а V-подібні фари, які забезпечують кращу видимість і комфорт для водія та надають вантажівці характерний вигляд, є двома прикладами як Volvo використовує технології та дизайн, щоб отримати цінні переваги для водія.

“Перше покоління Volvo FH кардинально змінило концепцію сучасної вантажівки. Відтоді ми продовжуємо встановлювати нові стандарти в галузі вантажівок і вивели на ринок ще п’ять поколінь цієї вантажівки. Наша формула успіху полягає в використанні новітні технології, які завжди приносять переваги нашим клієнтам і водіям.

Як доказ наших успішних зусиль щодо постійного вдосконалення та розвитку, я дуже пишаюся тим, що Volvo FH є єдиною вантажівкою, яка тричі отримала звання «Міжнародна вантажівка року», — каже Ільва Далерштедтˮ, менеджер сегменту перевезень на далекі відстані Volvo Trucks.

Поділитися
Подібні публікації