Головна Новини Volvo представляє першу виключно електричну вантажівку Volvo FM Low Entry
Новини

Volvo представляє першу виключно електричну вантажівку Volvo FM Low Entry

13 Лютого 2024 49

Volvo Trucks представляє модель вантажівки, яка вперше була розроблена лише з електричним приводом.

Завдяки здатності витримувати великі вантажі та чудовій видимості для водія Volvo FM Low Entry — це електрична вантажівка, оптимізована для безпечного та ефективного водіння в міських умовах.

Оскільки все більше міст прагнуть покращити своє міське середовище шляхом зниження рівня викидів, попит на вантажівки з нульовим вихлопом, які можуть задовольнити ці нові вимоги клієнтів, швидко зростає.

Останнє доповнення до лінійки електричних вантажівок Volvo Trucks — Volvo FM Low Entry — це важка вантажівка, спеціально розроблена для різноманітних транспортних завдань у міських районах. Це також перша модель Volvo, яка доступна лише з електричним приводом.

“Ця вантажівка з нульовим рівнем викидів є чудовим доповненням до нашої електричної лінійки, ідеально підходить для міського транспорту та розроблена з урахуванням водія. Вона потужна, але водночас плавна та легка в маневруванні. Новий Volvo FM Low Entry ідеально підходить з нашими амбіціями щодо розширення нашої електричної пропозиції, щоб ще більше клієнтів могли зменшити свої викиди CO2», – сказав Роджер Алм, президент Volvo Trucks.

5-зірковий рейтинг Direct Vision
Низьке положення водія забезпечує водієві відмінну видимість і контроль над навколишнім середовищем. Хороша оглядовість FM Low Entry принесла йому п’ятизірковий рейтинг у стандарті Direct Vision, який оцінює важкі транспортні засоби в Лондоні та набуває чинності в четвертому кварталі 2024 року.

Volvo FM Low Entry дуже універсальний і може бути адаптований до конкретних вимог різних транспортних завдань, таких як утилізація відходів, розподіл і будівництво. Вантажівка створена на базі відомої моделі Volvo FM.

Простору кабіну опустили та зрушили вперед, а низький вхід і рівна підлога полегшують посадку та висадку з вантажівки. Ці конструктивні особливості створюють ергономічне, комфортне та ефективне робоче середовище для водіїв у жвавих міських місцях.

Новий FM Low Entry спочатку продаватиметься в Європі, включаючи Туреччину, Австралію та Південну Корею. Продажі почнуться в першому кварталі 2024 року, а виробництво — у другому кварталі 2024 року.

Вісім моделей електровантажівок
Завдяки цій новій повністю електричній міській вантажівці Volvo тепер має в своєму асортименті вісім моделей електричних вантажівок. У 2019 році Volvo Trucks стала першим у світі виробником, який розпочав серійне виробництво важких електричних вантажівок, і компанія прагне до 2030 року, щоб п’ятдесят відсотків світових продажів нових вантажівок Volvo були електричними.

Поділитися
Подібні публікації