Головна Новини Iveco вироблятиме електричні та водневі вантажівки під власним брендом
Новини

Iveco вироблятиме електричні та водневі вантажівки під власним брендом

8 Серпня 2023 154

Компанія Iveco оголосила, що буде виробляти та продавати свої електромобілі з акумуляторними батареями та електромобілі з паливними елементами важкого режиму під брендом IVECO.

Це слідує за оголошенням Iveco Group у червні минулого року про придбання повної та ексклюзивної власності німецької компанії, яка виникла з колишнього спільного підприємства Nikola Iveco Europe.

Iveco HD BEV і FCEV мають електричну вісь, яка спільно розроблена та вироблена FPT Industrial, дочірнім брендом Iveco в групі Iveco, що спеціалізується на силових агрегатах, акумуляторах, що постачаються Proterra, і технології паливних елементів і ключових компонентах від Bosch.

Ці повністю електричні транспортні засоби засновані на платформі вантажівки IVECO S-Way, яка була спеціально перероблена для підтримки як паливних елементів, так і акумуляторних двигунів завдяки модульній архітектурі.

Iveco HD BEV має запас ходу до 500 км. Він має загальну ємність акумулятора 738 кВт/год (9 комплектів) із зарядною ємністю до 350 кВт. Конфігурація Artic 4×2 стане першою, яка вийде на європейський ринок в останньому кварталі 2023 року.

Iveco HD FCEV має запас ходу до 800 км. Завдяки швидкому часу заправки менше ніж за 20 хвилин, це ідеальне рішення для далеких поїздок у великоваговому комерційному транспорті. Завдяки більшому пробігу в порівнянні з електромобілем, він справді змінить ситуацію під час довгострокових місій без викидів у вихлопну трубу.

Перші одиниці Iveco HD FCEV будуть доставлені у Францію, Швейцарію та Німеччину до кінця 2023 року, як і планувалося в європейському проєкті H2Haul, який співфінансується Партнерством з чистого водню та спрямований на прискорення розгортання водневих рішень у комерційного транспортного сектору та забезпечення широкомасштабного ринку вантажівок на паливних елементах у найближчі роки.

Обидва автомобілі виробляються на заводі в Ульмі, мультибрендовому заводі Iveco Group у Німеччині. Транспортні засоби продаватимуться та допомагатимуть розгалуженій дилерській мережі Iveco, яка включає 254 дилери по всій Європі.

Поділитися
Подібні публікації