Головна Новини Заряджання під час руху вантажівки
Новини

Заряджання під час руху вантажівки

3 Серпня 2023 92

Зарядка електричних вантажівок під час руху трасою поки що дуже рідкісне явище, і в Європі існує тільки у вигляді окремих тестів. Французький оператор автомагістралей запускає експеримент, під час якого багато далекобійників зможуть докладно протестувати такий вид зарядки.

Ділянку завдовжки 2 км збудують на французькій трасі A10 біля пункту справляння плати за проїзд до Сен-Арно в Паризькому регіоні. Динамічна зарядка буде встановлена з обох боків дороги. З одного боку дороги буде випробувано технічне рішення для індукції, а з іншого – технологія струмопровідної рейки.

Оператор Vinci Autoroutes заявляє, що інноваційні рішення для динамічної зарядки, які він зазнає, здатні зменшити розмір акумуляторів вантажівок, а також зменшити обмеження, пов’язані з електромобілями.

Проєкт, який, за твердженням Vinci Autoroutes, є першим у своєму роді на автомагістралях, спрямований на те, щоб електричні вантажівки, а також інші типи електромобілів (автобуси, вантажні автомобілі, легкові автомобілі) експериментували з динамічною зарядкою.

Якщо рішення буде життєздатним, технологія буде встановлена більш широко в дорожній мережі країни. Робота над проєктом розпочнеться у вересні цього року. Його загальний бюджет становить 26 мільйонів євро, частина з яких надійде із державних коштів. Подібний проект розглядається також у Швеції, нагадаємо, що дорога буде побудована на трасі E20 між Хальсбергом та Еребром.

Поділитися
Подібні публікації