Головна Новини TomTom запускає навігацію для водіїв вантажівок: TomTom GO Expert Plus
Новини

TomTom запускає навігацію для водіїв вантажівок: TomTom GO Expert Plus

25 Липня 2023 228

TomTom запускає TomTom GO Expert Plus, навігаційну систему, призначену спеціально для водіїв вантажівок. Нове рішення, яке базується на своєму попереднику TomTom GO Expert, прокладає найкращий маршрут для водіїв, щоб уникнути випадкового перетину зон з низьким рівнем викидів (LEZ).

Це важливо, оскільки зростання кількості LEZ в Європейському Союзі створює серйозні проблеми для транспортного сектору. Багато вантажівок ще не відповідають необхідним нормам викидів, що призводить до високих штрафів.

Тому водії вантажівок повинні звертати увагу на те, куди їм дозволено їхати, і ретельно прокладати свій маршрут. TomTom GO Expert Plus виключає LEZ з маршрутів водіїв вантажівок, забезпечуючи дотримання місцевих правил.

Інформація про дорожній рух у реальному часі та напрямки
Щоб не відволікати водіїв від дороги, навігаційна система використовує покращені візуальні підказки, анімацію на цифровій кабіні. Це попереджає водіїв про майбутні повороти або, наприклад, зміну смуги руху. Навіть якщо водій вантажівки веде навігацію без звуку, інструкції можна чітко виконувати через цифрову кабіну, і він може зосередитися на дорозі.

Крім того, водії отримують оновлення дорожнього руху в реальному часі. Це дозволяє їм легко передбачити затори та дорожні роботи та розрахувати час свого прибуття, щоб час доставлення завжди був актуальним.

Додаткова інформація для водіїв вантажівок

TomTom GO Expert Plus має POI (Points of Interest), призначені для водіїв вантажівок. Подумайте про зони відпочинку та паркувальні місця, особливо для вантажівок, із додатковим простором. Навігація буде продовжувати вдосконалюватися та розширюватися новими функціями.

Це дозволяє налаштувати кілька профілів, що ідеально підходить для компаній, які мають у своєму парку кілька вантажівок. Ці профілі містять конкретні розміри транспортного засобу, вагу та будь-які навантаження з високим ризиком.

Тоді навігація може врахувати ці характеристики, прокладаючи найбільш відповідний маршрут, наприклад, уникаючи доріг, мостів і тунелів, де вантажівка не може або не має права проїхати.

«TomTom GO Expert Plus демонструє важливість індивідуальної навігації для водіїв вантажівок», — каже Пім Спаандерман, керуючий директор TomTom Consumer. «Завдяки цьому продукту ми покращуємо досвід водіння для водіїв вантажівок по всій Європі.

Ми пишаємося тим, що спираємося на визнаний бренд GO Expert і пропонуємо це нове рішення нашим клієнтам».

Поділитися
Подібні публікації