Головна Новини Volvo та Renault об’єднали зусилля для виробництва електричних фургонів
Новини

Volvo та Renault об’єднали зусилля для виробництва електричних фургонів

18 Січня 2024 108

У жовтні минулого року компанії Renault та Volvo Business Services повідомили про створення спільного підприємства, яке буде займатися розробкою, виробництвом, продажем і логістикою електричних комерційних автомобілів.

9 січня 2024 року Європейська Комісія затвердила створення спільного підприємства, яке планує розпочати виробництво електричних фургонів вже у 2026 році. Компанії Renault та Volvo прагнуть об’єднати свій багаторічний досвід у виробництві фургонів і вантажівок, а також використати передові технології у сфері електричних приводів.

Планується, що транспортні засоби будуть споруджені на єдиній платформі, що дозволить створювати різні конфігурації з низькими витратами. Виробники сподіваються, що такий підхід дозволить зменшити витрати на утримання автопарку на 30%.

Результатом цієї співпраці стане абсолютно нова серія транспортних засобів, призначених для перевезень на “останню милю” і на середні відстані. Вони будуть оснащені електричними та водневими паливними елементами.

Очікується, що до проєкту також долучиться судноплавний оператор CMA CGM. У жовтні минулого року компанія підписала незобов’язуючий лист про наміри приєднатися до нової компанії разом із Renault Group і Volvo Group.

Інвестування в сумі 120 млн євро здійснено через PULSE, енергетичний фонд, який має на меті прискорити декарбонізацію транспортного та логістичного секторів.

Поділитися
Подібні публікації