Головна Новини За допомогою наклейки DB Schenker можливо відстежити шлях вантажу
Новини

За допомогою наклейки DB Schenker можливо відстежити шлях вантажу

30 Березня 2023 121

На минулому тижні компанія DB Schenker разом з Sensos представили нову технологію. Наклейка, яку можна наклеїти на посилку, контейнер чи будь – який інший вантаж відстежуватиме його переміщення. Таку наклейку можна використовувати для різних видів транспорту – повітряного, морського та наземного.

Товщина наклейки складає всього 1 мм, зверху на ній розміщується чип та батарея. Наклейку використовувати можливо лише один раз, а от батарею, яка на ній кріпиться приблизно пів року. Це має велике значення, оскільки вантаж можна відстежувати, якщо навіть він десь затримується. Компанія підкреслює, що батарея безлітієва, а отже викиди CO² від її виробництва, значно менші в порівнянні з іншими.

“Етикетка настільки маленька і легка, що її можна використовувати на посилках будь-якого розміру. У поєднанні з IoT-рішенням DB Schenker connect track етикетка забезпечує оптимальну видимість вантажу. Таким чином, ми значно покращуємо наявну пропозицію для наших клієнтів і робимо відстеження поставок ще більш гнучким і безпечним”, – пояснив Девід Поллендер, керівник відділу розвитку бізнесу IoT DB Schenker.

Ця технологія була детально вивчена та протестована. Дані відправляються в режимі реального часу з використанням стільникової мережі. Завдяки технології Ter Sensos можна дізнатися місце розташування вантажу, вологість та температуру. В разі відкриття посилки відправник одразу ж отримує сповіщення про це. Окрім того, можна дізнатися про час доставки.

“Ми прагнемо змінити світ ланцюжків постачань, забезпечивши максимальну прозорість на рівні упаковки. Ми вдячні за те, що DB Schenker від самого початку була нашим партнером з розробки, щоб зробити наш продукт готовим до виходу на ринок”, – повідомив Авів Кастро, генеральний директор компанії Sensos.

Компанія – виробник також зазначає, що дизайн наклейки зроблений в мінімалістичному стилі, він нейтральний та не привертає до себе уваги. Це в свою чергу дасть можливість убезпечити вантажі, які мають велику цінність, оскільки не виділяються серед інших.

Поділитися
Подібні публікації