Головна Новини Перевізники, які постраждали від картелю вантажівок, отримують ще один шанс
Новини

Перевізники, які постраждали від картелю вантажівок, отримують ще один шанс

28 Березня 2024 409

У автоперевізників є новий спосіб подання позовів у справах, пов’язаних із діями картелю виробників вантажівок. Потерпілі компанії можуть приєднатися до нового колективного позову. Дедлайн – наступний місяць.

Після рішення Суду Європейського Союзу (СЄС) відхилити апеляцію виробника вантажівок Scania, німецька асоціація BGL eV готує ще один колективний позов проти картелю виробників вантажівок.

Асоціація співпрацює з постачальником юридичних послуг Truck ReClaim і юридичними фірмами Hausfeld і Kapellmann, а також з логістичними асоціаціями AMÖ, BWVL і DSLV.

Жертви фіксації цін виробниками вантажівок мають до кінця квітня приєднатися до позову проти Scania. Реєстрація має відбуватися через онлайн-платформу www.truckreclaim.com. Компанії з інших країн ЄС також можуть приєднатися до акції.

«Нещодавнє рішення Європейського суду проти виробника вантажівок Scania (посилання на справу: C-251/22 P) відкрило шлях для ще одного позову проти картелю. Постачальника юридичних послуг Truck ReClaim юридично представляють юридична компанія Hausfeld та юридична компанія Kapellmann.

У рамках цього нового альянсу Федеральна асоціація експедиторів меблів (AMÖ) eV, Федеральна асоціація економіки, транспорту та логістики (BWVL) eV і Федеральна асоціація судноплавства та логістики (DSLV) приєднуються до BGL, щоб підтримати дотримання вимоги компаній-членів.

Участь в антимонопольних процесах безкоштовна для судноплавних і транспортних компаній», – повідомляє BGL в офіційному релізі.

Truck Reclaim надає можливість безкоштовно взяти участь у судовому процесі всім компаніям, які ще не заявили про свої претензії щодо цінової змови виробників і придбали вантажівку за роки картелю. Претензії можуть бути подані на вантажівки, придбані з 1997 року по 2016 рік включно (купівля, розстрочка та лізинг).

У разі присудження компенсації стягується комісія, яка становить 33 відсотки виграної суми. Для членів асоціацій, які беруть участь у судовому процесі, цей збір зменшується до 28 відсотків від суми компенсації, повідомляє BGL.

Чи можна зареєструвати претензії лише щодо вантажівок Scania?
“НІ. Ми будемо висувати позови насамперед проти Scania. Проте Scania несе відповідальність перед усіма учасниками картелю (так звана солідарна відповідальність)», — пояснює BGL.

Юридичні фірми стверджують, що на платформі www.truckreclaim.com можна зареєструвати всі вантажівки MAN, Daimler, Volvo/Renault, DAF та Iveco.

Поділитися
Нові
Популярні
Подібні публікації