Головна Новини Найкращим вантажним автомобілем року визнано серію DAF XD
Новини

Найкращим вантажним автомобілем року визнано серію DAF XD

12 Січня 2023 122

На церемонії нагородження IAA Transportation яка проходила в Ганновері, серія DAF XD була обрана найкращими вантажними автомобілями і отримала престижну нагороду. Окрім цього на ІАА офіційно було представлено DAF XD з повною серією електроприводних моделей з запасом ходу більше 500 кілометрів.

Журі яке складалося з 24 представників різних країн Європи, відали перевагу DAF XD нового покоління, президент компанії отримав найвищу нагороду «International Truck of the Year 2023». Таку ж нагороду отримали моделі DAF XF, XG та XG⁺ нового покоління для міжнародних та великотоннажних перевезень в минулому році.

Наприкінці голосування, голова International Truck of the Year Джаненріко Гріффіні зробив заяву, що «з появою нової серії XD компанія DAF встановила новий стандарт у класі вантажівок для регіональних перевезень.

На авто цієї серії значною мірою покращений прямий і непрямий огляд і, отже, підвищена безпека, що є основним критерієм для вантажівок у регіональних перевезеннях. Крім того, ефективність та комфорт водія також вийшли на новий рівень у своєму сегменті».

Окрім цього всі члени журі дали високу оцінку ефективності нових потужних двигунів PACCAR MX-11 з автоматичною коробкою передач ZF TraXon, якими будуть комплектуватися автомобілі серії XD.

Поділитися
Подібні публікації