Головна Новини Renault розширює свою лінійку електровантажівок, пропонуючи повний спектр моделей від 2,8 до 44 тонн
Новини

Renault розширює свою лінійку електровантажівок, пропонуючи повний спектр моделей від 2,8 до 44 тонн

13 Липня 2023 95

Портфоліо електричних вантажівок Renault розширюється завдяки запуску двох вантажівок із великою місткістю. Цим Renault Trucks наголошує на своїй стратегії електронної мобільності: до 2030 року 50% обсягу автомобілів, що продаються, повинні бути електричними.

Виробник наприкінці червня оголосив про запуск моделей електромобілів: E-Tech T для далеких перевезень та E-Tech C для будівельних робіт.

За словами Renault Trucks, це робить його постачальником повного спектра електричних вантажівок від 2,8-тонних легких комерційних автомобілів (LCV) до 44-тонних магістральних тягачів.

Важкі вантажівки оснащуються електродвигунами потужністю 330 кВт (450 к.с.) або 490 кВт (666 к.с.) та коробкою передач Optidriver. За даними виробника, зарядка може здійснюватись постійним струмом (до 250 кВт) або змінним струмом (до 43 кВт).

Нові електромобілі можуть бути оснащені трьома різними типами валів відбору потужності. Дозволена максимальна маса нових моделей становить до 44 тонн.

Згідно Renault, шасі 4×2, 6×2 та 8×4 Tridem будуть доступні з самого початку виробництва поряд із сідельними тягачами 4×2 та 6×2. Обидві нові моделі будуть вироблятися на заводі Renault Trucks у Бург-ан-Бресі, Франція.

Поділитися
Подібні публікації