Головна Новини Мапа безпечних місць для паркування вантажівок була опублікована Мінтрансом Іспанії
Новини

Мапа безпечних місць для паркування вантажівок була опублікована Мінтрансом Іспанії

21 Листопада 2023 366

Міністерство транспорту, мобільності та міського розвитку Іспанії розробила практичний ресурс для транспортних компаній та водіїв. На вебсайті міністерства доступна карта безпечних місць для паркування.

Іспанське міністерство розмістило на своєму веб-сайті карти, на яких виділено розташування п’ятдесяти безпечних місць для паркування вантажівок у межах Іспанії, які відповідають стандартам ЄС. Перша карта охоплює старіші стандарти ЄС під назвою “LABEL” включаючи понад сорок подібних паркінгів у Іспанії.

Друга карта відображає вісім розташувань стоянок, що відповідають найновішим рекомендаціям Європейського союзу. Усі локації детально описані: натискання на піктограму дозволяє отримати інформацію про відповідність стандартам безпеки, кількість паркомісць, наявність зручностей та маршрут до них. Карта буде оновлюватися з появою нових об’єктів, що відповідають стандартам ЄС.

Стандарти безпеки Євро союзу
Проєкт ЄС “LABEL”, запущений у 2008 році, створив систему показників для інформування перевізників про якість та рівень безпеки місць для паркування вантажівок. Вона базується на стандартах безпеки, розроблених SETPOS (Операційна система безпечного паркування вантажівок).

Проєкт “LABEL” розробив систему, яка використовує зірочки та навісні замки для оцінки рівня безпеки й комфорту на визначених автостоянках (від однієї до п’яти зірочок і навісних замків). Кількість зірочок вказує на рівень обслуговування водіїв на майданчику, а кількість замків – на стандарти безпеки.

Стандарт визначає безпеку:

  • периметру (огорожі);
  • автостоянки;
  • точок в’їзду/виїзду;
  • процедур персоналу

Наприклад, автостоянка, яка відповідає бронзовому стандарту, може мати відеоспостереження у конкретних зонах, у той час, як автостоянка, сертифікована за платиновим стандартом, має постійний нагляд персоналу, який використовує додаткові заходи безпеки, такі як система розпізнавання номерних знаків при в’їзді та виїзді.

Незалежно від рівня безпеки, автостоянка має забезпечувати водіям доступ до всіх необхідних зручностей, таких як душові кабіни, туалети, місця для харчування та напоїв, а також можливість підключення до Інтернету.

Поділитися
Нові
Популярні
Подібні публікації