Головна Новини Новий додаток від виробника шин Continental
Новини

Новий додаток від виробника шин Continental

21 Березня 2023 90

Continental розширює програму TireTech на комерційні автомобілі. Він має такі функції, як калькулятор навантаження і тиску в шинах.

З березня цього року оператори автопарків, дилери та фахівці з обслуговування вантажних автомобілів можуть використовувати новий інструмент Continental – безкоштовний мобільний додаток TireTech для вантажівок та автобусів.

Ця програма забезпечує швидкий і простий доступ до актуальної інформації про стан шин та сервісних послуг для всього асортименту шин Continental для комерційного транспорту.

Програма доступна для IOS та Android. Після встановлення його можна використовувати лише за кілька секунд. Воно також легко налаштовується відповідно до індивідуальних потреб користувачів, запевняє Continental.

Доступ до ключової інформації
Серед найважливіших функцій програми TireTech – вбудований калькулятор тиску та навантаження, який допомагає користувачам визначити правильний тиск для кожної шини в залежності від навантаження на вісь автомобіля та розміру шини. Технічна база даних шин та бібліотека допоміжних зображень – ще одна важлива функція.

Крім того, як запевняє виробник, доступ до технічних даних можливий і без підключення до Інтернету. Додатком до перерахованих вище функцій є контактна форма, яка дозволяє користувачеві безпосередньо зв’язатися зі службою технічної підтримки Continental.

«Додаток Continental TireTech допомагає підвищити ефективність роботи автопарку та скоротити витрати на експлуатацію шин. Додаток також сприяє значному зниженню викидів шкідливих речовин під час правильного вибору тиску, що допомагає знизити опір коченню», – говорить Кетрін Лосс, керівник відділу технічного обслуговування клієнтів у регіоні EMEA компанії Continental.

Поділитися
Подібні публікації