Головна Новини Електричні вантажівки Volvo проходять суворі випробування, що передбачають 1000 кілометрів шляху на день
Новини

Електричні вантажівки Volvo проходять суворі випробування, що передбачають 1000 кілометрів шляху на день

28 Листопада 2023 167

Volvo Trucks активно випробовує безперервну роботу електричних вантажівок, їх тестовий автомобіль долає приблизно 1000 кілометрів щодня сім днів на тиждень.

Нещодавно вантажівка досягла рубежу в 500 000 кілометрів. Ця ініціатива спрямована на оцінку життєздатності електричних приводів. Volvo Trucks співпрацює зі швейцарською компанією Designwerk Technologies AG над інноваційним проєктом.

Разом вони зосереджені на вдосконаленні важких електричних вантажівок, щоб прискорити впровадження екологічних рішень, розсуваючи межі технологій.

Випробувальна вантажівка, яку використовує шведська Börje Jönsson Group, досягла цієї вражаючої відстані протягом двох років, працюючи в повсякденній логістиці між Гельсінгборгом і Гетеборгом на півдні Швеції.

Електромобіль проїжджає майже 1000 кілометрів на день протягом шести днів, роблячи чотири зупинки для підзарядки, а на сьомий день він працює половину дня, а решту часу заряджається.

Коментуючи цю віху, Джессіка Сандстрем, старший віцепрезидент з глобального управління продуктами Volvo Trucks, сказала: 500 000 км всього за два роки – дивовижне досягнення для цієї електровантажівки. Це показує, що можна електрифікувати дуже інтенсивний, важкий і вимогливий транспорт.

Це інноваційний проєкт, у якому ми отримуємо цінну інформацію, наприклад, про продуктивність акумуляторів. Ці знання зрештою також принесуть користь нашим серійним вантажівкам».

Поділитися
Подібні публікації