Головна Новини Компанія MAN використовує нові технології
Новини

Компанія MAN використовує нові технології

23 Лютого 2023 261

Водії вантажівок вже знайомі з системою віддаленого зв’язку. Технічне обслуговування, діагностику автомобілів та контроль роботи далекобійників зараз можуть проводити розумні пристрої. За рахунок таких технологій значною мірою економиться час водія.

Але компанія MAN не зупинилась на досягнутому, та пішла далі розробивши нову технологію, завдяки якій вантажний автомобіль тепер можливо зробити більш потужним зробивши всього одне натискання кнопки на своєму смартфоні.

Для активації процесу, необхідно зупинитись припаркуватись на стоянці та просто відпочити, доки працює розумна система.

Показники, які може змінювати водії
Додаткові режими трансмісії для АКПП TipMatic. Є можливість заміни економного режиму на більш потужний, наприклад, якщо є потреба вести автомобіль складнішою місцевістю зазначають представники MAN.

Завдяки новим технологіям, які використовуються у вантажних автомобілях компанії, дають можливість водієві розв’язати проблему з маневровністю вантажівки досить швидко. Потрібно всього лише здійснити покупку необхідного програмного забезпечення для своєї коробки передач через інтернет – магазин.

Приміром, це може бути Performance для підвищеної продуктивності на підйомах або Tanker для більш плавної їзди, оскільки це має велике значення при перевезенні рідин. Щоб запустити нову технологію, необхідно зупинитися і включити додаток. Весь потрібний процес буде проведено у віддалено.

Виробник, має нові плани та не зупиняється. Фахівці компанії мають намір створити нову технологію, завдяки якій, можливо буде змінювати потужність двигуна віддалено. Якщо автомобіль має двигун 430 – сильний, він може перетворитися на 510 – сильний.

Зрозуміло, що це буде один і той самий двигун, оскільки механічні зміни не можливі. Щоб змінити потужність двигуна, необхідно мати додаток на смартфоні, наявність інтернету та недовготривала зупинка.

Платформа, яку використовує компанія MAN не нова, вже давно відома – RIO. Водії вантажних авто вже давно її використовують.

Поділитися
Нові
Популярні
Подібні публікації