Головна Новини Невдовзі буде закритого важливий тунель на 10 тижнів
Новини

Невдовзі буде закритого важливий тунель на 10 тижнів

4 Квітня 2024 639

Проходитимуть ремонтні роботи у тунелі Монблан на кордоні між Францією та Італією. У зв’язку з цим тунель буде закритий протягом 10 тижнів в нічний час.

У наступний понеділок, 8 квітня, заплановано позачергові ремонтні роботи в тунелі Монблан. Роботи включатимуть оновлення дорожнього покриття у центральній частині тунелю завдовжки 240 метрів.

Це призведе до припинення руху протягом тридцяти двох ночей протягом робочих днів (за винятком ночей у вихідні або тих, що співпадають з тривалими вихідними або державними святами в Італії та Франції).

Зупинка руху буде відбуватися з 19:00 до 7:30 ранку (з 13 по 18 червня тунель буде закритий на короткий період – з 19:30 до 6:00 наступного дня).

Прогнозується, що роботи будуть завершені у вівторок, 18 червня. Після цього розпочнеться надзвичайно тривале закриття – з середи, 19 червня, з 23:30 до п’ятниці, 21 червня, о 06:00 ранку (триватиме 30 з половиною годин).

Реконструкція у тунелі передбачає заміну елементів мосту, які підтримують проїжджу частину та розташовані над вентиляційними каналами. Затверджене технічне рішення передбачає, що роботи в основному виконуватимуться вночі, що дозволить забезпечити рух транспорту протягом дня.

Компанія GEIE, яка керує тунелем TMB, повідомляє, що протягом 10 тижнів буде проведено повне відновлення дорожнього покриття в центральній частині тунелю Монблан на загальній довжині приблизно 1 700 метрів.

Поділитися
Нові
Популярні
Подібні публікації