Головна Новини Вбудований туалет в вантажних автомобілях
Новини

Вбудований туалет в вантажних автомобілях

28 Лютого 2023 112

Французька транспортна компанія Immo Ouest проведе випробування вантажівки із вбудованим туалетом. Перевізник розраховує, що це рішення полегшить набір жінок на посаду водія, а також покращить умови роботи далекобійників.

Транспортна компанія Immo Ouest обладнала туалетом одну зі своїх 220 вантажівок, – повідомляє французький автомобільний портал auto-infos.fr. Ініціатором ініціативи став Жан-Шарль Сарр, голова компанії, який уже кілька років веде кампанію з фемінізації професії далекобійника.

«Встановлення туалетів у кабіні вантажівки – велика перевага! Це правда, що доступ до туалетів іноді тяжкий. Такі вбудовані туалети підвищують комфорт роботи, який ми цінуємо. Це може підштовхнути жінок, які раніше не наважувалися розпочати кар’єру водія», – пояснює 29-річна Олімпія, яка працює в Immo Ouest вже 4 роки.

За словами голови компанії, залучення жінок для роботи за кермом вантажівки – одна з відповідей на гостру нестачу кадрів у транспортній галузі.

«Ось чому ми в Immo Ouest вирішили провести спеціальну кампанію з гендерної різноманітності. Ми організуємо інформаційні заходи для жінок, які хочуть відкрити професію водія», – пояснює Сарр сайту auto-infos.fr.

Під час однієї з таких зустрічей порушувалося питання доступу до туалетів. Випробування вантажівки з туалетом – відповідь перевізника на проблему цієї професійної групи. Щоб оснастити цим рішенням одну з вантажівок, Сарр звернувся до свого дилера марки Mercedes – групи Gorrias, а та доручила виконання незвичайного замовлення виробнику кузовів, фахівцю з виробництва кемперів.

Голландський винахід

Immo Ouest не є першопроходьцем у цій галузі. Два роки тому двом колишнім далекобійникам з Нідерландів спала на думку ідея розмістити туалет у кабіні вантажівки. Вони розробили так званий сухий туалет. Рішення не потребує використання води.

Воно засноване на так званому «мішку для збору» та системі, яка щільно прилягає до стінок унітаза нижче знімного обідка, щоб запобігти витоку неприємних запахів. Цей мішок може бути замінений після наповнення.

Туалет можливо придбати в інтернет – магазині. Проте його ціна не вказана.
Тоді на випробування сухого туалету наважився голландський перевізник Tielbeke Transport. Проте Герман Рібберінк, один із творців рішення, визнав, що концепція сподобалася не всім водіям.

Поділитися
Подібні публікації