Головна Новини Додаткові варіанти колісної бази та кабіни для DAF XD з двигуном PX-7
Новини

Додаткові варіанти колісної бази та кабіни для DAF XD з двигуном PX-7

5 Грудня 2023 190

Щоб ідеально адаптувати DAF XD до індивідуальних зобов’язань і побажань підприємців, включаючи кабіну зі спальним місцем, «Міжнародна вантажівка 2023 року» з двигуном PX-7 доступна у вигляді кузова 4×2.

Завдяки провідним у галузі функціям активної та пасивної безпеки, неперевершеному прямому та непрямому огляду та чудовому комфорту водія DAF . Для застосування до 19 тонн XD доступний з ефективним 6,7-літровим приводом PACCAR PX-7. Він ще на 600 кг легший і видає від 167 кВт/230 к.с. до 227 кВт/310 к.с.

Просторі та комфортні каюти
На додаток до просторої денної кабіни, яка вже доступна, компанія DAF додала до програми XD PX-7 кабіни зі спальним місцем і високу кабіну зі спальним місцем. Обидві кабіни пропонують водієві ще більше комфорту водіння та життєвого простору, а також роблять можливими багатоденні поїздки. Ліжко шириною 70 сантиметрів оснащено надзручним товстим матрацом від DAF XF.

Відмінна позиція за кермом
Усі кабіни XD пропонують чудову доступність і безпрецедентні можливості регулювання сидінь і керма. Це гарантує найкращу позицію водія в сегменті. Завдяки продуманому передньому шасі, підвісці кабіни та підвісці заднього моста покращується їзда та керованість.

Подовжені колісні бази
Нові подовжені колісні бази додатково сприяють комфорту водія. Завдяки довжині до 6,9 метрів вони ідеально підходять для розповсюдження (кондиціонованих чи ні) великогабаритних, але відносно легких товарів у супермаркетах і магазинах.

Поділитися
Подібні публікації