Головна Новини В Австрії будується парковка майбутнього
Новини

В Австрії будується парковка майбутнього

23 Травня 2023 96

Найсучасніше паркування для вантажних автомобілів в Австрії буде відкрито наприкінці цього року. Вже розпочалися роботи зі створення об’єкта зі зручностями, які були обрані на основі опитування далекобійників.

На автомагістралі A8 Innkreis, однією з найважливіших транзитних трас для вантажного транспорту в Австрії, будується нова стоянка для вантажівок, повідомляє ASFINAG, австрійський оператор автомагістралей. Компанія перебудовує стару автостоянку, вклавши в це 19 млн євро.

«Новий Truck-Stop Hausruck, безумовно, відрізняється підвищеною безпекою. Однак для нас дуже важливо запропонувати водіям вантажівок ще більше послуг та задовольнити їхні потреби. Тому при плануванні об’єкта було враховано результати всебічного опитування водіїв вантажівок», – повідомляють члени правління ASFINAG Хартвіг Хуфнагль та Йозеф Фіала. Стоянка буде введена в експлуатацію наприкінці цього року та розрахована на 112 вантажівок.

Простір буде максимально оптимізований. Загалом до чотирьох важковозів зможуть паркуватися у 28 рядах місць для паркування, розташованих один за одним. На в’їзному терміналі спеціальний контролер виділятиме далекобійникам конкретне місце для паркування залежно від бажаного часу виїзду. Ступінь заповненості паркування також відображатиметься на електронних екранах вздовж траси. Ця система вперше з’явиться на автостоянці у мережі ASFINAG.

Зарядні станції для електровантажівок, тренажерний зал та безліч інших зручностей
На десяти місцях для паркування будуть встановлені зарядні станції для електромобілів. Електроенергію постачатиме установка потужністю 60 кВт.

Зручності автостоянки будуть доповнені великою кількістю душових, зоною відпочинку, де можна розігріти їжу та помити посуд. Також будуть доступні пральні та сушильні машини, торговельні автомати, тренажерний зал та майданчики для барбекю, повідомляє ASFINAG.

Для безпеки паркінг буде оснащений зовнішнім освітленням з енергозберігаючими світлодіодами та відеоспостереженням. Також буде забезпечена можливість зв’язатися з найближчим регіональним центром управління дорожнім рухом ASFINAG у Вельсі та викликати допомогу у разі потреби. Крім того, компанія зводить дві нові шумозахисні стіни для комфорту місцевих мешканців та водіїв.

Truck-Stop Hausruck буде призначений виключно для вантажних автомобілів. У середньостроковій перспективі ASFINAG планує створити близько тисячі додаткових місць для вантажівок по всій Австрії.

Поділитися
Подібні публікації