Головна Новини Компанія Volvo запускає додаток, для забезпечення безпеки електровантажівок
Новини

Компанія Volvo запускає додаток, для забезпечення безпеки електровантажівок

25 Травня 2023 117

Volvo Group представила перший у світі додаток безпеки з технологією доповненої реальності (AR) для електричних вантажівок. Воно розроблено спеціально для надання першої допомоги у надзвичайних ситуаціях.

Програма була розроблена групою експертів науково-дослідного центру Volvo Group у Швеції, Франції та США. Виробник вантажівок заявляє, що додаток призначений для миттєвої передачі інформації від електричної вантажівки працівникам аварійно-рятувальних служб, які прибувають на місце події, щоб спрямовувати їх у режимі реального часу та забезпечувати безпечні умови порятунку.

Volvo додає, що системи, здатні живити важкі електричні вантажівки, змінюють відношення до реагування на надзвичайні ситуації, оскільки для цього потрібний набір нових параметрів та процедур безпеки.

«Мета Volvo Group – постачати абсолютно безпечні продукти. Ми також усвідомлюємо важливість забезпечення безпеки осіб, які надають першу допомогу, які викликаються у надзвичайних ситуаціях у разі аварії з електромобілем. Новий додаток доповненої реальності — це потужний інструмент, який може допомогти аварійно-рятувальним службам швидко забезпечити безпеку, зводячи до мінімуму ризик травм для себе та інших», – сказав технічний директор Volvo Group Ларс Стенквіст.

За інформацією Volvo, додаток надає інформацію про безпеку для всіх марок важких електричних вантажівок Volvo Group, включаючи Volvo Trucks, Renault Trucks і Mack Trucks. Для електричних вантажівок Mack функції доповненої реальності будуть додані у червні 2023 року.

Представники Volvo стверджують, що, використовуючи комбінацію роботи камери, датчиків, 3D-моделювання та накладень доповненої реальності, програма безпеки може надати службам швидкого реагування докладний огляд автомобіля.

Крім того, програма пропонує інформацію про розташування високовольтних кабелів, акумуляторних батарей та інших ключових компонентів, а також покрокові інструкції про те, як безпечно відключити живлення електромобіля у разі виникнення надзвичайної ситуації.

“Додаток для забезпечення безпеки був протестований у різних реальних умовах і отримав позитивні відгуки від фахівців з надання першої допомоги, які випробували його в польових умовах”, – додав Вінсент Барну, експерт з доповненої реальності та інженер з бізнес-рішень у Volvo Group.

Програма доступна в Apple App Store і Google Play.

Поділитися
Подібні публікації