Головна Новини Заборона на навантаження та розвантаження покращила умови праці далекобійників
Новини

Заборона на навантаження та розвантаження покращила умови праці далекобійників

18 Квітня 2023 101

Минулого року уряд Іспанії провів революцію в законодавстві про автомобільні вантажні перевезення, запровадивши заборону на виконання водіями вантажно-розвантажувальних робіт та зміни у транспортних контрактах. Промисловість проаналізувала вплив нових правил та визначила, які учасники ланцюжка поставок постраждали від них найбільше.

З усіх законодавчих заходів у галузі вантажних перевезень, вжитих в Іспанії у 2022 році, найбільш важливими є заборона на навантаження та розвантаження та заборона на оплату перевезень за тарифами нижчими за собівартість.

Схоже, що найбільше від нового законодавства постраждали відправники вантажу. Такого висновку дійшли учасники 22-го Національного транспортного форуму, організованого Іспанською асоціацією виробників та дистриб’юторів AECOC.

Витрати відправників вантажу зросли
AECOC провела опитування 100 вантажовідправників та перевізників. Результати опитування показують, що правила не лише забезпечили більшу прозорість, а й покращили умови праці водіїв.

Більшість опитаних транспортних компаній визнали, що заборона на навантаження та розвантаження для водіїв була пов’язана з негайним покращенням умов праці з погляду їхніх співробітників.

43% вантажовідправників зізналися, що їм довелося збільшити кількість співробітників, зайнятих навантаженням та розвантаженням, а 10% вирішили передати навантаження та розвантаження на субпідряд.

Ще один важливий висновок з погляду відправників вантажу стосується витрат – заборона на навантаження і розвантаження для водіїв призвела до їх збільшення. 92%. Відправники вантажу вважають, що це становище справило найбільший вплив на їхній бізнес, 42 відсотки заявили, що витрати збільшилися на 10-20%, 35 відсотків респондентів сказали, що витрати збільшилися на 5-10%, для 15 відсотків витрати респондентів збільшилися більш ніж на 20 відсотків.

Збільшення витрат пов’язане із найманням додаткового персоналу, закупівлею техніки, зміною організації вантажопотоків, організацією нових операцій тощо. І все це для того, щоби взяти на себе завдання, які раніше виконували водії вантажівок.

Поділитися
Подібні публікації