Головна Новини Єврокомісія відвідала пункт пропуску «Ягодин – Дорогуськ»
Новини

Єврокомісія відвідала пункт пропуску «Ягодин – Дорогуськ»

29 Листопада 2022 87

Пункт пропуску «Ягодин – Дорогуськ», що знаходиться на українсько – польському кордоні, відвідала офіційна делегація ЄС щоб мати можливість ознайомитись з реалізацією ініціативи Європейського Союзу «Шляхи солідарності». Про це йдеться у повідомленні прес – центру Державної митної служби України.

У Дорогуську, що знаходиться на території Польщі відбулася трьохстороння зустріч: Європейська комісія – Польща – Україна.

На зустрічі були присутні представники від польської сторони – секретар міністерства інфраструктури Польщі, воєвода Люблінського воєводства та представники прикордонного і фіскальних відомств Польщі. Українську сторону представляли в.о. начальника Голови В’ячеслав Демченко, заступник голови, в.о. начальника Волинської митниці.

Представників ЄС на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин» ознайомили з особливостями його роботи. Окрім, того розповіли про заходи, які проводяться за для спрощення та пришвидшення переміщення зернових культур та інших сільськогосподарських товарів, які проходять через пункти пропуску між Україною та ЄС.

Виконавчий віце – президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс оголосив про прийняття ЄК рішення щодо надання 1 млрд. євро на збільшення пропускної спроможності торгових кордонів з Україною.

Окрім цього було обговорено пришвидшення митних процедур у випадку налагодження митною інформацією з митними адміністраціями держав-членів Європейського союзу.

Поділитися
Подібні публікації