Головна Новини Видача дозволів на вантажні перевезення до 50 країн світу така корупційна “схема” працювала у столиці
Новини

Видача дозволів на вантажні перевезення до 50 країн світу така корупційна “схема” працювала у столиці

2 Січня 2023 77

Служба Безпеки України провела операцію по ліквідації корупційної схеми, яка працювала на державному підприємстві “Укрітеравтосервіс” яка отримувала гроші від компаній – перевізників. Про це повідомляється у пресцентрі СБУ.

Один із посадовців державного підприємства налагодив видачу дозволів на безперешкодне транспортування товарів до країн членів Євросоюзу та інших країн Європи, за що регулярно отримував хабарі.

Державний посадовець обіцяв допомогти з отриманням дозволів країн учасниць Європейської Конференції Міністрів Транспорту на міжнародні вантажні перевезення, отримуючи за це гроші від компаній – перевізників.

Документи, які надавалися перевізникам за гроші, повинні отримувати тільки за чітко встановленою процедурою і безкоштовно наголосили в Службі безпеки.

Хабарник отримував від перевізників від 1,5 до 6 тисяч доларів, в свою чергу він гарантував, що не буде створювати штучних перешкод для отримання відповідних дозволів повідомляють в СБУ.

Разом з посадовцем в кримінальній діяльності брала участь і його родичка, яка вела облік грошей та була посередницею для їхнього отримання.

Служба безпеки провела обшуки як на робочому місці так і за місцем проживання обох фігурантів по цій справі та виявили готівку та комп’ютери на яких було знайдено докази про отримання хабарів даними особами.

Державний посадовець та його родичка отримали повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Слідство триває для встановлення всіх обставин цієї справи.

Поділитися
Подібні публікації