Головна Новини Величезні черги на кордоні України та Румунії
Новини

Величезні черги на кордоні України та Румунії

21 Листопада 2022 102

Роботу автоперевізників на кордоні України та Румунії блокують черги, які простягаються на десятки кілометрів. UNTR закликає владу надати перевагу вантажним автомобілям, які мають оформленні митні документи.

Про це йдеться у повідомленні, опублікованим прес – службою Національної спілки перевізників Румунії (UNTR).

Вона повідомляє про величезні черги вантажних автомобілів на кордоні України та Румунії, що призводить до довготривалого очікування, а це в свою чергу блокує роботу автоперевізників та професійних водіїв.

Спілкою було надано відео, яке було знято в перших числах листопада поточного року, яке підтверджує ситуацію з чергами.

На українському прикордонному переході Порубне – Сірет простягнулась черга більш ніж на 40 кілометрів.

Зі сторони Румунії на тому ж прикордонному переході черга завдовжки більш ніж 10 кілометрів.

Національна спілка перевізників зазначає, що з початком повномаштабного вторгнення росії, на кордоні між Україною та Румунією період очікування значно збільшився, іноді він складає понад 7 діб. Ситуація, яка склалася на кордоні значною мірою впливає на потік товарів на комерційних маршрутах.

Національна спілка авто перевізників вважає, що використання традиційної міжнародної конвенції, яка застосовується у регіоні, скоротить до мінімуму час, який потрібний для оформлення митних документів у пунктах перетину кордону, що є великою перевагою. Завдяки цьому буде збільшено пропускну здатність митних органів.

В кінцевому результаті UNTR заявила про вимогу до української та румунської влади вжити термінових заходів обома сторонами, щоб надати перевагу вантажним автомобілям, що використовують систему TIR та додаток TIR-EPD, за для скорочення часу очікування в чергах, а це свою чергу дасть можливість збільшити кількість автомобілів, які на протязі дня перетинають кордон.

Поділитися
Подібні публікації