Головна Новини Вантажівки MAN зможуть самостійно оплачувати паливо
Новини

Вантажівки MAN зможуть самостійно оплачувати паливо

27 Січня 2023 98

З цього року вантажівки компанії MAN будуть мати можливість самостійно оплачувати паливо на автозаправних станціях. Це буде можливим завдяки цифровій платіжній системі MAN Simple Pay, яка була продемонстрована на минулорічній виставці, що проходила в Ганновері. В майбутньому ця послуга буде доступна також на комерційних авто TGE.

“Щоб зробити це можливим, нещодавно MAN почала співпрацювати зі спеціалістом по цифровим платіжним системам – компанією Logpay, яка вже забезпечує безготівкову оплату картою MAN на АЗС та станціях технічного обслуговування виробників по всій Європі”, – йдеться  в прес релізі.

Автомобіль сам оплачує паливо, що економить час водія, оскільки йому не потрібно стояти в черзі на касу. З іншого боку, менеджер автопарка отримує оцифровані дані за паливо в режимі реального часу.

Окрім того, дорожні збори тепер стануть простою послугою, яка обробляється в цифровому вигляді безпосередньо транспортним засобом куди б він не направлявся.

Виробник також дав пояснення, як ця послуга працює. Технічно MAN Simple Pay використовує інтерфейси Mobli Fueling і цифрових платіжних послуг, вже представлених на ринку компанією Logpay в загальній хмарі, і робить додаток доступним для водія через власну інформаційно – розважальну систему авто.

“Підключення до хмари відбувається за допомогою Rio Box, стандартно встановленому на кожному авто компанії MAN. Для фактичного процесу сплати під час заправки, вантажівки і комерційні автомобілі використовують віртуальні паливні карти, які надають Logpay, а обробка платежів відбувається  за рахунок обладнання, які вже використовуються в транспортному засобі” – йдеться в описі від компанії MAN.

В цьому році послуга буде використовуватись як у вантажівок так і комерційних авто. В результаті, очікується, що пропозиція створить комплексну цифрову екосистему для платежів за рахунок транспортного засобу.

В якості пілотної операції вже в найближчий час перші вантажівки будуть мати можливість скористатися новою послугою на автозаправних станціях в Англії. Трохи пізніше в цьому році випробування пройдуть і в Німеччині.

Повністю ця послуга буде доступна буде з осені 2023 року.

Поділитися
Подібні публікації