Головна Новини В Європі будуть діяти нові правила перевезення небезпечних вантажів
Новини

В Європі будуть діяти нові правила перевезення небезпечних вантажів

6 Січня 2023 110

З 1 січня 2023 року як повідомляє Logistik-heute.de електроавтомобілі можуть використовуватися для перевезення небезпечних вантажів, для цього потрібно отримати лише відповідні документи.

Окрім того, деякі зміни відбулися і в самій Європейській угоді про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів. Це спричинено закінченням терміну дії цілої низки перехідних положень.

Ще в грудні 2022 року для транспортування небезпечних вантажів, використовувалися лише машини з двигуном внутрішнього згорання, але тепер автомобілі з електроприводом також мають право перевозити такі вантажі. Ці правила будуть діяти поступово. З січня місяця можливе використання тільки автоцистерн на електро тязі.

Незабаром можливе також перевезення небезпечних вантажів і на автомобілях, які працюють на водні. Надання дозволу на перевезення буде залежати від компетентних органів, які будуть перевіряти транспортні засоби, чи не становитимуть вони ніяких загроз для навколишнього середовища та людей.

До правил за якими відбувається перевезення небезпечних вантажів вносяться зміни кожні 2 роки. Європейська угода про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ADR) має пройти шести місячних перехідний період, який розпочався з початку року і триватиме до кінця червня 2023 року.

Цей піврічний період необхідний для адаптування відповідних правил та документів інших більш сучасних, інноваційних та екологічно чистих транспортних засобів.

Поділитися
Подібні публікації