Головна Новини У Нідерландах знову почнуть тестувати 32-метровий автопоїзд
Новини

У Нідерландах знову почнуть тестувати 32-метровий автопоїзд

28 Березня 2023 105

Довгі причепи вже досить активно використовуються в інших країнах Європи, а уряд Нідерландів відкладав виведення довгих важковозів на траси країни. Зокрема, це було зумовлено особливостями доріг, вважалося, що таким причепам буде складно розвернутися на вузьких ділянках, і їм потрібна додаткова інфраструктура.

Експеримент з автопоїздами в Нідерландах вже проводився, але був припинений у березні 2022 року. Проте досвід сусідів і те, що використання таких вантажівок вирішить кілька проблем, вплинуло на рішення влади. Причіп Duo нещодавно був представлений на заході Super EcoCombi Experience Day, де компанія Ewals Cargo Care та інші партнери поділилися своїм досвідом та знаннями. Експеримент вирішили відновити.

Тестування проводитиме компанія Ewals Cargo під контролем Міністерства інфраструктури та водного господарства та державного агентства з реєстрації транспортних засобів RDW. Випробування розпочнуться вже у березні. Дедалі більше представників транспортних компаній та державні інстанції визнають за автопоїздами майбутнє логістики.

Вони вирішують щонайменше три проблеми: оптимізують та прискорюють роботу з доставки вантажів, ефективно знижують викиди CO2, дозволяють не так гостро відчувати дефіцит водіїв. Адже замість двох вантажівок у рейс поїде одна.

З недоліків на основі минулого досвіду нідерландські водії відзначали пробки, які ускладнювалися навіть меншим за довжиною автопоїздом 25 метра. Крім того, було дуже складно розвернутися на кільцевих ділянках дороги та знайти місце для паркування.

Тестування компанії Ewals Cargo допоможе побачити вантажівку в польових умовах, зрозуміти всі нюанси її роботи та недоліки. Водії та перевізники надаватимуть зворотний зв’язок про його роботу, що дозволить спланувати, як саме важковоз впроваджуватиметься у логістичне життя країни.

Поділитися
Подібні публікації