Головна Новини Система запобігання крадіжці пального з новою функцією моніторингу автопарку в реальному часі
Новини

Система запобігання крадіжці пального з новою функцією моніторингу автопарку в реальному часі

11 Січня 2024 302

Телематика та рішення для боротьби з шахрайством є ключовим елементом ефективного управління автопарком. На жаль, вони часто зарезервовані для великих підприємств, а витрати на впровадження перевищують можливості багатьох перевізників.

Нещодавно представлена на ринку система Secure E-BOX з новою функціональністю поєднує ці елементи: вона дозволяє блокувати спроби крадіжки пального за допомогою паливної картки та контролювати транспортні засоби в режимі реального часу.

Secure E-BOX – це система, яка допомагає перевізникам захистити себе від крадіжки пального за допомогою паливних карток. Він був представлений на ринку в другому кварталі цього року, а в листопаді до нього додали новий функціонал.

Тепер користувачі Secure E-BOX також можуть контролювати свій автопарк у режимі реального часу! «Нова функціональність системи Secure E-BOX розширює можливості власника транспортної компанії або менеджера автопарку контролювати автопарк.

Повна видимість транспортних засобів у режимі реального часу підвищує безпеку вантажу і, що дуже важливо, відчуття безпеки самих водіїв, – коментує Міхал Сітарж, менеджер з продукції E100.

Клієнти, які використовують Secure E-BOX, можуть увімкнути моніторинг своїх автомобілів з панелі клієнта одним натисканням миші.

«Розробляючи систему запобігання крадіжкам пального за допомогою паливної картки, ми робили акцент на свідоме, розумне та раціональне управління автопарком. Розумне управління автопарком є абсолютною необхідністю в сучасній транспортній компанії.

Нова функція дозволяє оптимально керувати своїм автопарком, перевіряючи стан транспортних засобів у режимі реального часу.

Тепер ми можемо запропонувати рішення, яке раніше було зарезервовано для просунутих і досить дорогих телематичних рішень за ціною чашки кави на заправці, додає Міхал Сітарж.

Безпечний E-BOX із нещодавно запущеною функціональністю – це онлайн-моніторинг усього парку в одному місці – панелі клієнта. Завдяки цьому ви можете:

  • Контролювати роботу водіїв;
  • Перевірити стан пристрою збору плати (OBU) – нова функція показує власнику транспортної компанії, чи увімкнено та справно працює пристрій, таким чином виключаючи ризик отримання штрафу;
  • Плануйте маршрути з урахуванням кращих за цінами АЗС.

Secure E-BOX працює на основі бортового пристрою (OBU) і GPS-координат станції, де водій збирається оплатити паливо. Система обробляє геолокаційні дані ОБУ та АЗС. Якщо на момент запиту авторизації ці дані не збігаються, транзакція автоматично блокується.

Secure E-BOX – це невидимий щит транспортної компанії, який захищає від несанкціонованого використання вашої паливної картки 24 години на добу, повністю не потребуючи обслуговування.

E100 надає Secure E-BOX для безкоштовного тестування протягом 30 днів. У разі крадіжки палива під час роботи послуги компанія гарантує повне покриття вартості викраденого пального.

Secure E-BOX з новою функціональністю, яка дозволяє стежити за транспортними засобами в режимі реального часу, працює в 36 країнах Європи 24 години на добу.

У E100 підкреслюють, що з моменту запуску системи жодної крадіжки пального за допомогою паливної картки серед клієнтів, які вирішили нею скористатися, не було – система блокувала всі спроби шахрайства з паливом.

Поділитися
Подібні публікації