Головна Новини Стандарт Euro 7, буде також регулювати викиди від шин та гальм
Новини

Стандарт Euro 7, буде також регулювати викиди від шин та гальм

18 Листопада 2022 87

Еврокомісія запропонувала нові стандарти Euro 7, це дасть можливість зменшити викиди шкідливих речовин від транспортних засобів та відповідно покращить якість повітря, йдеться у повідомленні, яке опублікувала прес – служба Європейської комісії.

Еврокомісія 10 листопада оприлюднила свою пропозицію по скороченню забруднення повітря новими автомобілями, які продаються на території ЄС, оскільки вони повинні відповідати планам зеленої угоди стосовно нульового забруднення. Важливим моментом є те, що автомобілі повинні бути доступними для споживачів та сприяти розвитку конкуретноспроможності Європи.

В повідомленні Європейської комісії зазначено , що автомобільний транспорт найбільше забруднює повітря у містах. За новими стандартами транспортні засоби на дорогах, повинні бути значно чистішими, завдяки чому якість повітря стане кращою, а це в свою чергу захистить здоров’я людей та максимально сприятиме поліпшенню стану навколишнього середовища.

Стандарти викидів для транспортних засобів та стандарти Euro 7 працюють разом, щоб забезпечити відповідну якість повітря для громадян, оскільки наприклад більша кількість електромобілів на дорогах значно підвищить якість повітря. Ці два стандарти значним чином вплинуть на кількість викидів забруднюючих речовин, в тому числі з використанням цифрових технології.

Європейська комісія вважає, що нові стандарти Euro 7 гарантуватимуть, що вантажівки, автобуси, автомобілі стануть значно чистішими, в свою чергу це вирішить проблему забруднення повітря краще, ніж стандарти які діють на даний час.

Поділитися
Подібні публікації